بازی ها

کدهای کمپ بونکرز برای ژوئیه 2022

[ad_1]

آخرین کدهای Camp Bonkers را دریافت کنید، یک بازی جدید Roblox که در آن همه دوستان شما به کمپینگ می روند! هانگلید، دعواهای غذایی، و داستان های دور آتش. اکنون بازخرید کنید.

کمپ بونکرز جدیدترین است روبلوکس بازی از استودیو Gamefam. همه چیز در مورد کمپینگ با دوستانتان در بهترین کمپ تابستانی است که احتمالاً تا به حال به آن رفته اید. رویدادهای پرواز با هواپیما، مبارزه با غذا، چالش‌ها، آتش‌سوزی، چادر و موارد دیگر وجود دارد. شما با رقابت در مینی‌گیم‌ها سکه‌هایی به دست می‌آورید که می‌توانید از آن‌ها برای ارتقاء زیبایی شخصیت و اردوگاه خود استفاده کنید. ما همه کدهایی را که برای بازی در چند به‌روزرسانی اول ظاهر می‌شود، زیر نظر خواهیم داشت، پس حتماً به‌زودی دوباره بررسی کنید.

ما این کدها را بررسی کردیم 28 جولای، روزی که بازی منتشر شد. برای کدهای بیشتر بازی را لایک کنید!

همه کدهای کمپ بونکرز

  • در حال حاضر هیچ کدی برای Camp Bonkers وجود ندارد، اگرچه انتظار داریم در چند روز آینده برخی از آنها اضافه شوند.

گیمر ویدیوی روز

کدهای منقضی شده

  • در حال حاضر هیچ کد منقضی شده ای برای بازی وجود ندارد، این بازی به تازگی منتشر شده است.

مطالب مرتبط: بهترین بازی های شبیه ساز Roblox

نحوه بازخرید کدها

بازخرید کدها در Camp Bonkers بسیار آسان است.

  • بازی را بارگذاری کنید
  • دکمه کدها را در بالا فشار دهید
  • کد را وارد کنید
  • لذت بردن!

ممکن است چند دلیل وجود داشته باشد که کد شما کار نمی کند. اولا، مطمئن شوید که آن را مستقیماً از لیست بالا کپی و جایگذاری کرده اید. کدهای Roblox می توانند به حروف کوچک و بزرگ حساس باشند، یعنی حروف بزرگ و اعداد مهم هستند! ثانیاً ممکن است کد منقضی شده باشد، بنابراین باید به زودی برای کدهای جدید دوباره بررسی کنید.

کمپ بونکرز چیست؟

Camp Bonkers یک بازی کاملا جدید Roblox از استودیو Gamefam است. همه چیز در مورد بازی با دوستان خود در بزرگترین کمپ تابستانی جهان است، مکانی وسیع و پر از چالش ها و مینی بازی ها برای بازی. بازی هنوز کاملاً جدید است، بنابراین می‌توانید انتظار داشته باشید که به‌روزرسانی‌های بسیار بیشتری در راه است و همچنین کدهای جدید نیز در راه است. در حال حاضر، روی یک گلایدر آویزان بپرید و به آسمان بروید، با کاوش در کمپ عظیم، سکه‌ها را جمع‌آوری کنید و شروع به بالا رفتن از تابلوهای امتیازات برای دریافت پاداش کنید.

آخرین به روز رسانی

زمانی که آپدیت جدیدی وجود داشته باشد، این بخش را به روز خواهیم کرد.

سایر صفحات کد بازی محبوب Roblox ما را در اینجا بررسی کنید:

بعدی: بهترین بازی های Roblox برای بازی با دوستان خود

[ad_2]
Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا