بازی ها

10 تغییر برای تبدیل Skyrim Together Reborn از خوب به عالی

[ad_1]

Skyrim Together Reborn یک مد خلاقانه است که توسط یک تیم کوچک از ابتدا ایجاد شده است، به طوری که شما و هفت دوست دیگر می توانید به عنوان قدرتمندترین گروه Dragonborn که Skyrim تا به حال دیده است، با هم متحد شوید.مطالب مرتبط: سخت ترین بازی های مدرن Co-Op، رتبه بندی شده

دادن حالت Co-op به Skyrim یک ایده عالی با پتانسیل های فراوان است و حتی در آخر هفته راه اندازی خود هزاران بار دانلود دریافت کرد. گفته می شود، هنوز هم می تواند با برخی از ترفندها انجام دهد تا آن را به تجربه بهتری تبدیل کند.

گیمر ویدیوی روز

10 توانایی انتظار

برای اینکه Skyrim Together Reborn به راحتی کار کند، توسعه دهندگان مجبور بودند ویژگی های “wait” و “sleep” بازی را غیرفعال کنند. اگرچه این قابلیت ها به هیچ وجه برای بازی ضروری نیستند، اما زمانی که می خواهید منتظر باز شدن فروشگاه ها باشید یا می خواهید از شر افکت های مبتنی بر زمان خلاص شوید، می تواند بسیار آزاردهنده باشد.

با انتظار و خوابیدن از روی میز، حالت Survival می تواند به میزان قابل توجهی کمتر بقای خود را احساس کند. دلیل حذف آن‌ها این است که همه حالت‌های بازی در یک راستا باقی بمانند، اما یک راه‌حل خوب این است که این توانایی را فقط به رهبر حزب اعطا کنیم و آن را تحت تأثیر قرار دهیم.

9 معرفی یک سیستم پینگ

توانایی پینگ کردن آیتم ها یا نقاط در جهان یک موهبت الهی در بازی های کوآپ یا چند نفره است. پینگ کردن آن معجون سلامتی یا ترول ورودی به جای تقلا برای هشدار دادن به کل مهمانی‌تان بسیار آسان‌تر است، به‌ویژه با توجه به اینکه دنیای Skyrim چقدر می‌تواند وسیع و درهم‌هم باشد.

ماوس وسط یا یک کلید صفحه کلید که برای پینگ کردن آیتم‌ها اختصاص داده شده است، برای هر طرفی که می‌خواهد در حرکت بماند، یک موهبت واقعی خواهد بود.


8 اسب با هم

از آنجایی که گفته می‌شود اسب‌های Skyrim یکی از سرسخت‌ترین اسب‌ها هستند – حتی می‌توانند از صخره‌های صخره‌ای عبور کنند – اگر بتوانید در حین سوار شدن یک مسافر پشت سر داشته باشید، عالی است. حتی اگر هر یک از اعضای حزب فقط می توانند یک اسب برای خود بگیرند، تعداد اسب های موجود برای خرید در هر مکان می تواند محدود باشد.

مطالب مرتبط: بهترین اسب ها در تاریخ بازی های ویدیویی

اجازه دادن به دو سوار بر یک اسب می‌تواند مهمان‌های بزرگ را از دردسر نجات دهد و به آن‌ها کمک کند تا در برابر وسوسه فرمان دادن به لژیون اسب‌ها مقاومت کنند. مد Ride Sharing به دنبال‌کنندگان این امکان را می‌دهد که این کار را در حالت انفرادی انجام دهند، اما عالی است که آن را در Skyrim Together Reborn نیز پیاده‌سازی کنید.


7 تجارت با حزب شما

در حال حاضر، سیستم دراپ بسیار بد بو است. اگر سعی کنید این چیزهای خوب را برای اعضای حزب خود جیب بری کنید، در نهایت توسط آنها “گرفتار” می شوید و برای مدتی نمی توانید دوباره این کار را انجام دهید. گاهی اوقات، دیگر اعضای حزب شما حتی مواردی را که رها کرده اید نمی بینند. بیایید آن را به هواپیماهای Oblivion که آنها را غرق می‌کنند، برسانیم.

همه اینها را می‌توان با یک سیستم تجارت ساده که به شما امکان می‌دهد چیزهایی را پیشنهاد دهید و بپذیرید، درست مانند Elder Scrolls Online، برطرف می‌شود. مسلما، اجرای این ممکن است سخت تر باشد. یکی از چیزهای خوب در مورد این سیستم دراپ نامرتب بهره برداری است که به شما امکان می دهد موارد خود را حتی زمانی که آنها را برای سایر اعضای حزب رها کرده اید نگه دارید. با استفاده از این، اساساً می توانید هر موردی را که می خواهید دو برابر کنید.


6 دیده شدن اعضای حزب

Skyrim Together Reborn به هر یک از اعضای حزب اجازه می دهد تا در اکثر موارد کار خود را انجام دهند. اگرچه این سرگرم کننده است، اما می تواند منجر به بسیاری از “صبر کنید، بچه ها کجا هستید؟”

یک مینی مپ به نوعی کل زیبایی اسکایریم را از بین می برد، اما فقط داشتن یک ویژگی برجسته یا برچسب معلق دائمی می تواند کمک کند تا بتوانید اعضای حزب خود را از راه دور ببینید. در حال حاضر، می‌توانید با استفاده از منوی سرور به اعضای حزب خود تله‌پورت کنید، اما گاهی اوقات می‌توانید در زیر دنیا یا دیوار گیر کنید. هنوز روزهای اولیه برای مود است، بنابراین انتظار می رود چند لبه خشن وجود داشته باشد.


5 رفع همگام سازی در کوئست ها

جستجوها تنها در صورتی پیشرفت خواهند کرد که رهبر حزب قدم بعدی را آغاز کند. در بیشتر موارد، بسیار خوب کار می کند، و سایر اعضای حزب هنوز هم می توانند دیالوگ یا انیمیشنی را که باید اتفاق بیفتد، ببینند و بشنوند. البته، اگر همه چیز هر از چند گاهی طعمه باگ ها نمی شد، اسکایریم نبود. زمانی که برخی از درها به روی اعضای حزب قفل می‌شوند، حتی اگر توسط رهبر باز شده باشند، می‌تواند بسیار دردسرساز باشد. اهداف همچنین همیشه با سرعت یکسان به روز نمی شوند.

به عنوان مثال، هدف اصلی جستجو برای به دست آوردن همه کلمات برای فریاد بی امان ممکن است گاهی منجر به این شود که رهبر حزب قبلاً «رو» داشته باشد در حالی که بقیه در «فوس» گیر کرده اند. بالاخره آپدیت میشه ولی اگه اینقدر طول نمیکشه بهتره. همچنین یک عارضه جانبی عجیب وجود چندین نمونه از Borri در یک نقطه وجود دارد.


4 سازگاری بهتر مود

شما می‌توانید در کنار این حالت از حالت‌های دیگر استفاده کنید، اما سازندگان آن را در صورت مشکلات سازگاری توصیه نمی‌کنند. در حال حاضر، باید با استفاده از تقویت کننده های بصری بدون دردسر زیاد ایمن باشید. همانطور که گفته شد، مدهای اصلی مانند Cutting Room Floor هنوز هم کارها را کمی باگ می کنند.

توسعه دهندگان همچنین به صراحت گفته اند که Skyrim Together Reborn به خوبی با پلاگین های DLL و SSE Engine Fixes کار نمی کند. این به هیچ وجه یک معامله شکن نیست، اما شگفت انگیز است که همه مدهای کیفیت زندگی را در اختیار داشته باشید.

3 صحبت با NPCها به طور جداگانه

فقط فعل و انفعالاتی که توسط رهبر حزب انجام می شود در این مد بسیار مهم است، اما بازیکنان دیگر همچنان می توانند با NPC ها صحبت کنند. تنها مشکل این است که تقریباً هیچ چیزی نیست و حتی می تواند باعث شود NPC مورد نظر دچار مشکل شود.

مرتبط: بدشانس ترین NPC ها در Skyrim

بنابراین، در حال حاضر، بهتر است رهبر تمام صحبت ها را انجام دهد. حتی با وجود این، NPC ها همچنان سعی می کنند همزمان با سایر اعضای حزب صحبت کنند. این نوعی غوطه ور شدن است و همچنین باعث ایجاد برخی مشکلات جستجو می شود.

2 دانلود خودکار مود در هر سرور

می‌توانید سرور خود را طوری تنظیم کنید که برای پیوستن بازیکنان به مدهای خاصی نیاز داشته باشد، اما بسیار جالب است که این مدها را فقط با پیوستن به سرور دانلود کنید. ما قبلاً این اثر را در Conan Exiles دیده‌ایم، با بازیکنانی که قبل از اجازه ورود به حالت جهانی، با تمام مدهای مربوطه به صفحه دانلود آورده می‌شوند.

شاید گنجاندن آن در Skyrim Together Reborn کار طولانی باشد، اما واقعاً می تواند نگهداری سرورهای مود شده را بسیار آسان تر کند. همچنین کارها را برای بازیکنانی که می خواهند بدون نگرانی در مورد ناسازگاری ها به بازی های موجود بپیوندند، ساده می کند.

1 رفع اشکال و وصله های بیشتر

اکثر اعضای تیم در حال استراحت از کار فعالانه روی این پروژه هستند، از این رو این نسخه کامل در نظر گرفته می شود. این یک مرحله قابل درک است، با توجه به اینکه چقدر کار برای قابل پخش کردن مد انجام شده است. به‌علاوه، آنها قبلاً یک به‌روزرسانی جدید قرار داده‌اند که برخی از مشکلات را از زمان راه‌اندازی برطرف می‌کند.

با این حال، هنوز چند باگ وجود دارد که می تواند با یک پچ انجام شود. چند اتفاق متداول عبارتند از دیدن NPC های برهنه و اعضای حزب، NPC هایی که در اطراف شناورند یا زیر زمین می روند، و اوباش برای اعضای خاص حزب ظاهر نمی شوند. اگر تیم تصمیم بگیرد که روی آنها کار کند، عالی خواهد بود، البته فقط پس از استراحت شایسته آنها. اگرچه، اگر صادق باشیم، این اشکالات در هر بازی واقعی Bethesda درست به نظر می رسند.

بعدی: کارهای مفیدی که می توانید در Skyrim انجام دهید

[ad_2]
Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا