تجارت

کاربرد الاینمنت لیزری

عدم الاینمنت یک گزینه نیست؟ ناهماهنگی شفت یکی از دلایل شایع خرابی ماشین آلات است . به طور کلی، عدم الاینمنت لیزری ناشی از تکنیک‌های اندازه‌گیری ناکافی، فونداسیون نامناسب یا تخریب فونداسیون است. الاینمنت بهینه شفت باعث افزایش عمر یاتاقان ها، مهر و موم ها و کوپلینگ ها می شود، اما مصرف انرژی، صدا، لرزش ها و سایش بیش از حد را نیز کاهش می دهد. این به نوبه خود، احتمال خرابی پرهزینه را کاهش می دهد. خدمات الاینمنت لیزری شفت را برای طیف وسیعی از ماشین‌آلات سواری، از شفت‌های پیشرانه اصلی و درایوها گرفته تا تجهیزات پشتیبانی کوچک‌تر و در عین حال حیاتی مانند کمپرسورهای هوا و تجهیزات بار ارائه می‌کند. شبکه فروش و خدمات خدمات پشتیبانی ماشین خدمات پشتیبانی ماشین در حل مسائل هم ترازی الاینمنت لیزری تخصص دارد. با چندین دهه تجربه، را با طیف وسیعی از فناوری‌ها ترکیب می‌کند تا راه‌حل‌های دقیق تراز شفت، از تعمیر و نگهداری برنامه‌ریزی‌شده تا عیب‌یابی 24/7 در هر نقطه از جهان را ارائه دهد. خدمات پشتیبانی ماشین اندازه گیری های زیر را انجام می دهد: اندازه گیری الاینمنت لیزری پویا (در کشتی های در حال کار) اندازه گیری تراز استاتیک اندازه گیری های هندسی برای برخی از اندازه‌گیری‌های تراز، سرویس پشتیبانی ماشین از تجهیزات اندازه‌گیری سه‌بعدی استفاده می‌کند، که می‌تواند در صورت لزوم برای انجام اندازه‌گیری‌های سه بعدی دیگر نیز استفاده شود.
الاینمنت لیزری تیغه اره و روش کار آن این روش کنترل رایج برای دستگاه هایی که کوچک هستند و کوپلینگ های زیادی دارند مناسب است. همچنین دستگاه هایی که دارای کوپلینگ های نوع بسته با ضخامت زیاد می باشند. روش کار این دستگاه به این صورت است که لبه تیغه اره در سطح بالایی و در کنار کوپلینگ ها قرار می گیرد. پس از آن صفحات عمودی و افقی را طوری تغییر می کند که لبه تیغه اره در دو جهت عمودی و افقی کوپلینگ ها را لمس کند. عنصر پرکننده گیج و نحوه عملکرد آن در این روش فاصله بین کوپلینگ ها و بلوک ها با استفاده از بلوک های الاینمت لیزری و پرکننده ها اندازه گیری می شود. سپس با تغییرات در صفحه عمودی و افقی این فاصله یکنواخت و کوپلینگ ها الاینمنت خواهد شد. براکت لیزر سرویس های المان به طور دقیق انحراف دو محور نسبت به یکدیگر را از طریق یک سیستم کامپیوتری با استفاده از یک عنصر لیزری اندازه گیری می کنند. انحراف دو محور در اثر انحراف چرخش دو محور در سطح پرتو لیزر ایجاد می شود. پس از نتیجه نهایی روی صفحه کامپیوتر نمایش داده می شود تا پایه های دستگاه در محور افقی یا عمودی اصلاح شود. مزایای این روش به شرح زیر است: سرعت عنصر را افزایش دهید افزایش دقت عنصر کاهش زمان از کار افتادن دستگاه عنصر کار عنصر کار باید دارای امکانات زیر باشد. آشنا به اصول تجهیزات محله سازی با انواع دستگاه های متمرکز کار کنید درک کامل از نحوه تطبیق ماشین‌ها و چرایی آن داشتن شرایط لازم برای نگهداری الاینمنت لیزری خدمات الاینمنت لیزری اگر خدمات الاینمنت به درستی انجام شود برای سلامت خودرو بسیار مهم است. این مزایا عبارتند از: کاهش لرزش و دامنه کم قطعات را کم کنید جلوگیری از خوردگی و سایش بلبرینگ سفت کردن اتصالات ماشین به فونداسیون افزایش طول عمر قطعاتی مانند بلبرینگ، آب بندی، کوپلینگ جلوگیری از نشت سلامت روان کننده جلوگیری از فرسایش کوپلینگ و چرخ دنده عمر دستگاه را افزایش دهید کاهش هزینه های تعمیر از توقف غیرمنتظره خودرو جلوگیری کنید.

چگونه خدمات الاینمنت را سفارش دهیم؟

چگونه خدمات الاینمنت را سفارش دهیم؟

دو نوع عدم الاینمنت وجود دارد: عدم الاینمنت لیزری افست یا موازی و ناهماهنگی زاویه ای، شکاف یا صورت با عدم الاینمنت افست، خطوط مرکزی هر دو شفت موازی هستند اما آنها افست هستند. با عدم الاینمنت زاویه ای، شفت ها نسبت به یکدیگر زاویه دارند. خطاهای تراز می تواند ناشی از عدم الاینمنت موازی، عدم الاینمنت زاویه ای یا ترکیبی از این دو باشد. عدم الاینمنت افست را می‌توان به دو دسته افقی و عمودی تقسیم کرد. انحراف افقی عدم الاینمنت شفت ها در صفحه افقی و ناهماهنگی عمودی عدم الاینمنت شفت ها در صفحه عمودی است: عدم الاینمنت افست افست جایی است که شفت موتور به صورت افقی از شفت پمپ دور می شود، اما هر دو شفت همچنان در یک صفحه افقی و موازی هستند عدم الاینمنت عمودی افست جایی است که شفت موتور به صورت عمودی از شفت پمپ دور می شود، اما هر دو شفت همچنان در همان صفحه عمودی و موازی هستند. به طور مشابه، عدم الاینمنت زاویه ای را می توان به عدم الاینمنت افقی و عمودی تقسیم کرد: عدم الاینمنت افقی زاویه ای در جایی است که شفت موتور تحت یک زاویه با محور پمپ قرار دارد اما هر دو شفت همچنان در یک صفحه افقی قرار دارند. انحراف عمودی زاویه ای جایی است که شفت موتور تحت یک زاویه با شفت پمپ قرار دارد اما هر دو شفت هنوز در یک صفحه عمودی قرار دارند. دو نوع عدم الاینمنت وجود دارد: عدم الاینمنت افست یا موازی و عدم الاینمنت زاویه ای، شکاف یا صورت با عدم الاینمنت افست، خطوط مرکزی هر دو شفت موازی هستند اما آنها افست هستند. با عدم الاینمنت زاویه ای، شفت ها نسبت به یکدیگر زاویه دارند. خطاهای تراز می تواند ناشی از عدم الاینمنت موازی، عدم الاینمنت زاویه ای یا ترکیبی از این دو باشد. عدم الاینمنت افست را می‌توان به دو دسته افقی و عمودی تقسیم کرد. انحراف افقی عدم الاینمنت شفت ها در صفحه افقی و عدم الاینمنت عمودی عدم الاینمنت شفت ها در صفحه عمودی است: عدم الاینمنت افست افست جایی است که شفت موتور به صورت افقی از شفت پمپ دور می شود، اما هر دو شفت همچنان در یک صفحه افقی و موازی هستند عدم الاینمنت عمودی افست جایی است که شفت موتور به صورت عمودی از شفت پمپ دور می شود، اما هر دو شفت همچنان در همان صفحه عمودی و موازی هستند. به طور مشابه، عدم الاینمنت زاویه ای را می توان به عدم الاینمنت افقی و عمودی تقسیم کرد: عدم الاینمنت افقی زاویه ای در جایی است که شفت موتور تحت یک زاویه با محور پمپ قرار دارد اما هر دو شفت همچنان در یک صفحه افقی قرار دارند. عدم الاینمنت عمودی زاویه ای جایی است که شفت موتور تحت یک زاویه با شفت پمپ قرار دارد اما هر دو شفت همچنان در یک صفحه عمودی قرار دارند.
شرکت آکوپایش چندین سال است که خدمات پایش وضعیت را با بهترین دستگاه ها و کارشناسان مجرب ارائه می کند و توانسته بخش بزرگی از تجهیزات دوار صنایع نفت گاز و پتروشیمی را عیب یابی و پایش کند که این امر به افزایش تولیدات این صنایع کمک بسیار زیادی می‌کند. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات بالانس فن و سایر خدمات شرکت مهندسی آکوپایش با شماره 09353242370 تماس گرفته و یا به وب سایت  https://akopayesh.ir/  مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا