بازی ها

Bounty Star یک تیرانداز غرب وحشی با مکانیزم های مشابه Titanfall است

[ad_1]

اولین بازی Dinogod به تازگی در نمایشگاه Annapurna Interactive رونمایی شده است و یک بازی کاملاً جدید تیراندازی سوم شخص است که در آن شما ماشین‌هایی مانند Titanfall را هدایت می‌کنید. اما در زمان استراحت شما، بیس‌سازی و کشاورزی وجود دارد که به آن عنصر بقای جالبی می‌دهد.

Bounty Star، همانطور که از نام آن پیداست، همه چیز در مورد شکار جایزه است. شما وظیفه دارید اهدافی را در سرتاسر جهان شکار کنید، با تقویت شده Desert Raptor MKII خود، یک لباس مکانیکی قدرتمند و قابل تنظیم بخار که همراه با تقویت کننده ها، سلاح های گرم انفجاری، سلاح های محاصره کننده، سپرهای ضد شورش و غیره است، علامت بزنید. .

مرتبط: PowerWash Simulator Is Podcast Game Perfection

همه اینها به تامین بودجه خانه شما کمک می کند که در آن ساعات آرام تری را سپری کنید. می‌توانید با اضافه کردن خطوط منبع تغذیه، مزارع حیوانات و ایستگاه‌های کاری برای تولید مهمات و سوخت، یک گاراژ فرسوده را به مکانی تبدیل کنید که به آن افتخار می‌کنید.

گیمر ویدیوی روز

با این حال یک سوال طولانی وجود دارد – لباس های مکانیکی در غرب وحشی چگونه وجود دارد؟ دلیل آن این است که Bounty Star در جنوب غربی آمریکای پسا آخرالزمانی، Red Expanse، بی شباهت به Fallout: New Vegas است. بنابراین در حالی که تمدن به روزهای تیراندازی خود بازگشته است، برخی از آن فناوری قدیمی هنوز باقی مانده است.

شما در نقش یک سرباز سابق به نام کلمنتاین مک‌کینی بازی می‌کنید که تلاش می‌کند گذشته خود را از طریق شکار فضل بازخرید کند، و تلاش می‌کند تا با بیرون بردن افراد شرور، چیزهای خوبی را به سرزمین بایر بیاورد. سال آینده برای Xbox Series X/S، Xbox One، PlayStation 5، PS4 و Steam عرضه خواهد شد. و در حالی که قیمت هنوز اعلام نشده است، Bounty Star در Game Pass در دسترس خواهد بود، بنابراین می‌توانید فورا کفش‌های McKinney را بپوشید و در آن گیر کنید و با زرادخانه فوق‌العاده غربی‌تان، تهدیدهای غیر خوبی را نابود کنید.


اگر در این مدت تشنه مناطق بیشتری از غرب وحشی هستید، ممکن است پشتیبانی Red Dead Online به پایان برسد، اما موددرها تمام نشده اند. یک مد جدید فصل‌ها را به غرب وحشی می‌آورد و به شما امکان می‌دهد در زمستان برفی و تابستان سوزان در بیابان‌های شنی کاوش کنید و لایه جدیدی از عمق را به دنیای پیچیده Rockstar اضافه کنید. اگر یک رایانه شخصی خوش دست دارید، باید برای خاراندن آن خارش غرب وحشی مناسب باشد.

بعدی: مبارزه یاکوزا عالی است زیرا یک بازی جنگی در قلب است

[ad_2]
Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا