بازی ها

Cuphead: The Delicious Last Course

 

Cuphead: The Delicious Last Course این راضی نیست که به سادگی مجموعه‌ای از باس‌ها، سلاح‌ها و جذابیت‌های جدید را برای شما فراهم کند. نه، آنها مطمئن شدند که یک رئیس مخفی را شامل می شوند و آنها را به یک جذابیت منحصر به فرد متصل می کنند. و در مد معمولی Cuphead، هیچ یک از آن پیاده روی در پارک نیست. جالب است، نه؟

مطالب مرتبط: Cuphead: The Delicious Last Course – How To Deeat The Moonshine Mob

اما چگونه آنها را باز می کنید؟ و وقتی این کار را انجام می دهید، چگونه این دو نفر دشوار را شکست می دهید؟ و هی، پاداش شما برای انجام همه آن چیست؟ خوب، این راهنما به طور خلاصه به همه و همه سؤالات رئیس پنهان و جذابیت مخفی شما پاسخ می دهد. فقط به فهرست مطالب زیر مراجعه کنید!

گیمر ویدیوی روز

به روز شده در 25 ژوئیه 2022 توسط جیمز کندی: خب، ما انتظار نداشتیم که به این سرعت به اینجا برگردیم و این راهنما را به روز کنیم. با این حال، از زمان نوشتن این راهنما، ما متوجه شدیم که توضیح ما در مورد یادگار نفرین شده و یادگار الهی چقدر محدود است. بنابراین، ما آن را تا حد زیادی گسترش داده ایم تا درک بهتری از نحوه شکستن نفرین یادگار نفرین شده ارائه دهیم. ما همچنین کمی عمیق تر به یادگار الهی و آنچه که برای آن مفید است خواهیم پرداخت.

چگونه قفل فرشته و رئیس مخفی شیطان را باز کنیم

باز کردن این پازل مانند پای آسان است. اول از همه، شما باید Broken Relic را از فروشگاه Porkrind بخرید (هزینه آن یک سکه است). اکنون، شما به سادگی باید با سه تا از سنگ قبرها به ترتیب صحیح تعامل داشته باشید. متأسفانه، ما نمی توانیم کد را به شما بدهیم، زیرا به ظاهر تصادفی است.

با این حال، ما می توان به شما بگویم چگونه کد را دریافت کنید. به سه شخصیت روی سکوها در شمال قبرستان نزدیک شوید. وقتی با آن‌ها صحبت می‌کنید، همه آن‌ها مسیرهایی را در دیالوگ خود پنهان می‌کنند. بنابراین، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن جهت ها را با جایگاه آنها روی سکو مطابقت دهید.

به عنوان مثال، اگر برنده مقام اول می گوید که او “ترک کرد آنها در گرد و غبار هستند. این به معنای اولین سنگ قبری است که شما با آن تعامل دارید، سنگ قبر وسط سمت چپ است. شاید مسابقه‌دهنده‌ای که دوم شد به این موضوع اشاره کند که آنها «یک» هستند. عمودی شهروند”، که به این معنی است که دومین سنگ قبری که با آن تعامل خواهید داشت، سنگ قبر سمت راست بالا خواهد بود. بار دیگر، اینها تنها نمونه هایی هستند. راه حل شما اراده متفاوت باش.

این یکی بریده و خشک است. شما می خواهید که Chaser را به عنوان سلاح اصلی خود داشته باشید. به این ترتیب می توانید نگران جاخالی دادن پرتابه ها باشید و نه در مورد اصابت به هدف. شما بمب دود را به عنوان طلسم خود می خواهید زیرا مجهز بودن به بمب دود به شما این امکان را می دهد که از ستون های آتش عبور کنید. در مورد سوپر خود، شما می خواهید از Super 1 استفاده کنید. پرتو فوق‌العاده تقریباً در ثانیه‌ای که شما بتوانید آن را پاپ کنید، نبرد را به پایان می‌رساند و از طرف دیگر صفحه ضربه می‌زند. مطالب مرتبط:Cuphead: The Delicious Last Course – چگونه استر وینچستر را شکست دهیم

چگونه فرشته و رئیس مخفی شیطان را شکست دهیم

خود باس نبرد فوق العاده منحصر به فرد است. همه اینها یک مرحله است، بنابراین آنچه می بینید همان چیزی است که به دست می آورید. همچنین یک عنصر شبیه به ایکاروگا در خود دارد. شما همیشه با شیطان روبرو خواهید شد و شیطان تنها کسی است که خسارت وارد می کند. فرشته همیشه رو به پشت شماست و هر کاری که فرشته انجام می دهد کاملاً خوش خیم است. بنابراین، هر زمان که بچرخید، بلافاصله شیطان و فرشته را عوض خواهید کرد. این بسیار وحشیانه است، زیرا بسیاری از جاخالی دادن ها تمایل به جابجایی به چپ و راست دارند تا بتوانید زاویه ایده آلی به دست آورید.

با این حال، اگر سعی کنید این کار را در اینجا انجام دهید، درست همانطور که سمت چپ را تنظیم می کنید، شانس خوبی وجود دارد که مستقیماً به سمت یک پرتابه بروید. پرتابه ای که قبلا بی ضرر بود (اما اکنون بسیار آسیب می رساند). همچنین یک ابر طوفانی وجود دارد که در سراسر صفحه حرکت می کند و باید روی آن بپرید، در غیر این صورت با عبور از روی شما آسیب خواهید دید. پیگیری آن بسیار است.

خوشبختانه، اگر کارت های خود را درست بازی کنید، هیچ نیازی به چرخش وجود ندارد و به شما این امکان را می دهد که اساساً کل مکانیک این مبارزه را دور بزنید. اولین قدم این است که شما به طور مطلق نیاز دارید مطمئن شوید که جذابیت بمب دود را مجهز کرده اید. برای سلاح تو، قرار است استفاده کنید حالت آماده به کار خوب برای هدف صفر: اسلحه چیسر.

با شیطان روبرو شوید و دکمه آتش را نگه دارید. هر زمان که ابر طوفانی نزدیک شد، روی آن بپرید، و در حالی که مسیر خود را معکوس می کند و دور می شود، دوباره به بالا بپرید (و شما را از همان جایی که شروع کرده اید رها می کند). شما می خواهید به سمت چپ صفحه بچسبید. وقتی پرتو آتش به سمت شما آمد، بپرید و از آن عبور کنید. سپس، به بالا بپرید و روی ابر بپرید و اجازه دهید آن را به سمت دیگر برگرداند (بدون اینکه هرگز بچرخد). هنگامی که یک گلوله آتشین به سمت شما آمد، از روی آن پرش کنید.


از آنجایی که در سمت چپ منتهی الیه صفحه قرار دارید، باید در زاویه ای قرار بگیرید که به شما امکان می دهد درست از روی این گوی های آتشین بپرید. اگر مرتب می پرید، بسیاری از این گلوله های آتشین بالای سر شما خواهند رفت آنها به جایی می رسند که در زمان اخراج شما کجا بودید. گلوله های آتشین صورتی قابل قبول نیز وجود خواهد داشت. اینها برای ایجاد فاصله کمی بیشتر در پرش و کمک به شما در ساخت نوار فوق العاده عالی هستند. با این حال، در این مبارزه نیازی به گرفتن سه امتیاز ندارید، زیرا درجه بندی وجود ندارد.

درست است. این مبارزه به عنوان یک باس نبرد معمولی عمل نمی کند. در پایان نبرد به شما نمره داده نمی شود. بنابراین، نگران این نباشید که این جا و آنجا آسیب کمی وارد کنید، یا سه تایی به دست آورید. هیچ کدام از اینها مهم نیست! شما فقط باید W را دریافت کنید.

مطالب مرتبط: Cuphead: The Delicious Last Course – How To Faeat Glumstone The Giant

ضرب و شتم فرشته و شیطان با خانم جامی

ما این بخش را فقط به خاطر کامل بودن اضافه می کنیم. لود آوت خانم Chalice مانند Cuphead خواهد بود. اگرچه، بدیهی است، اگر از خانم جامیس استفاده می کنید، نمی توانید بمب دود را تجهیز کنید. بنابراین، در عوض، باید از رول شکست ناپذیر او برای عبور از ستون آتش استفاده کنید. طفره رفتن از گلوله های آتش حتی آسان تر خواهد شد، زیرا او تحرک بسیار خوبی در هوا دارد. علاوه بر همه اینها، شما یک امتیاز ضربه دیگر دریافت می کنید. تنها عیب جزئی آن این است که پری داشبورد او به اندازه پری استاندارد برای مقابله با گلوله های آتش مفید نخواهد بود، اما تحرک بهتر او بیشتر از جبران آن است.


یادگار نفرین شده چه می کند؟

خوب، شما آن را انجام داده اید. شما پازل را حل کردید و رئیس مخفی را شکست دادید. بنابراین، جایزه باورنکردنی شما چیست؟ البته سختی سخت تر! افسون Broken Relic تبدیل به یادگار نفرین شده می شود. و هنگامی که این یادگار را تجهیز می کنید، سلامت خود را به یک نقطه کاهش می دهید. بدتر از آن، هر زمان که تیراندازی کردید، عقب نشینی کردید یا شلیک را متوقف کردید، سلاح های خود را روشن خواهید کرد. اما نگران نباشید، شما می توانید یادگار نفرین شده را به یادگار الهی تبدیل کنید. شما فقط باید رئیس‌ها را شکست دهید و در عین حال از یادگاری مجهز باشید تا این تحول اتفاق بیفتد. چند رئیس؟ خب، این بخش مشکل است: بستگی دارد.

می بینید، شما باید اساساً یادگار نفرین شده را تراز کنید. هر رئیس بسته به جزیره ای که در آن زندگی می کند، تجربه متفاوتی را ارائه می دهد. بنابراین، رئیس‌های جزیره اول کمترین تجربه را ارائه می‌کنند، در حالی که باس‌هایی که در Last Course Delicious نشان داده شده‌اند، بیشترین تجربه را در بین همه رئیس‌های معمولی ارائه می‌کنند. Saltbaker، King Dice و Satan بیشترین EXP را در بین باس های بازی به شما می دهند. با افزایش سطح Cursed Relic خود، نماد تغییر خواهد کرد (همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است).

با این حال، مهم نیست که با چه ترتیبی با رئیس‌ها روبرو می‌شوید، هرگز مجبور نخواهید بود بیش از 8 نفر از آنها را شکست دهید، حتی اگر ساده‌ترین آنها را دنبال کنید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که تعویض اسلحه در سطوح تیراندازی اسکرول جانبی به میزان قابل توجهی مشکل کمتری دارد. (چون در این مراحل فقط دو سلاح موجود است).


همچنین شایان ذکر است که با افزایش سطح رون نفرین شده، اثرات مفید بیشتری به شما خواهد داد. می‌توانید برای به دست آوردن قلب‌ها مخالفت کنید (هرچه چشم بیشتر پیشرفت کند، برای به دست آوردن قلب‌ها به تعداد کمتری نیاز خواهید داشت)، سوپرمتر شما به صورت غیرفعال شارژ می‌شود، و به‌طور تصادفی یک بمب دودزا دریافت خواهید کرد. همانطور که چشم به یادگار نفرین شده بیشتر باز می شود، تأثیرات مثبت قوی تر می شود. این یادگار در مجموع دارای پنج مرحله است.

توصیه می کنیم با بیرون آوردن اولین باس ها در بازی شروع کنید. اگر حس خوبی نسبت به بازی داشته باشید، می‌توانید Root Pack و Goopy La Grande را شکست دهید. پیشنهاد می کنیم حداقل ابتدا آن دو را شکست دهید. به این ترتیب شما شروع به بالا بردن سطح یادگار نفرین شده خود می کنید و جنبه های مثبت را بهبود می بخشید. استفاده از آن در برابر حریفان سرسخت تر را آسان تر می کند. اما مطمئناً، اگر رئیس خاصی را آسان می‌دانید، در اینجا هدف خوبی هستند.

یادگار الهی چه می کند؟

هنگامی که نفرین را حذف کردید، صاحب مفتخر یادگار الهی خواهید شد. در حالی که هنوز هم توسط عنصر تعویض سلاح به شدت مانع می شود، آن را بسته بندی اثرات قهوه، تبر، بمب دود، و حلقه قلب است. درست است، شما می توانید هر چهار طلسم را به یکباره به یادگار الهی مجهز کنید.

در حالی که این یک چالش بزرگ است که آیا ارزش استفاده از آن در باس فایت های سنتی را دارد، بدون شک می توان گفت که این بهترین جذابیت برای ماموریت های تیراندازی اسکرول جانبی است. عنصر سلاح تصادفی در اینجا به سختی اثر دارد. در عوض، اساساً فقط نحوه جابجایی بین دو سلاح خود را تغییر می دهد. بنابراین، اگر با هر یک از آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنید، یادگار الهی کمی بی‌معنا است. بعدی: Cuphead: The Delicious Last Course – چگونه سرآشپز سالت بیکر را شکست دهیم

کپی با ذکر منبع بلامانع میباشد: مجله کلیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا