بازی ها

Darktide تا 30 نوامبر به تعویق افتاد

[ad_1]

Warhammer 40,000: Darktide بار دیگر به تعویق افتاد. در ابتدا قرار بود در سال 2021 منتشر شود و قبل از اینکه مشکلات مربوط به COVID-19 آن را به بهار 2022 کشاند، Fatshark سپس برای اطمینان از انتشار با کیفیت، بازی را تا 13 سپتامبر به تعویق انداخت. در حال حاضر، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Fatshark، Martin Wahlund، کمی بیش از دو ماه دیگر درخواست کرده است تا «بهترین بازی ممکن را برای شما به ارمغان بیاورد».

Wahlund در گزارش امروز خود نوشت: “امروز تصمیم گرفتیم عرضه Warhammer 40,000: Darktide را تا 30 نوامبر برای رایانه شخصی به تعویق بیندازیم. Xbox Series X|S کمی بعد از رایانه شخصی عرضه خواهد شد و تاریخ های مشخصی برای عرضه در آینده وجود دارد.” اعلامیه.

مطالب مرتبط: پیش نمایش Darktide: خیلی بیشتر از Vermintide در فضا

به تعویق انداختن یک بازی شاید یکی از سخت‌ترین تصمیم‌هایی باشد که توسعه‌دهندگان با آن روبه‌رو می‌شوند و ما هیجانی در مورد آن نداریم. “

گیمر ویدیوی روز

از جنبه مثبت، Wahlund همچنین “یک سری آزمایش و نسخه بتا” را اعلام کرد که در آینده نزدیک شروع می شود. ثبت نام در اینجا موجود است.

Warhammer 40K: Darktide اولین بار در نمایشگاه Xbox Games در سال 2020 معرفی شد. در ادامه بازی بسیار موفق Warhammer: Vermintide 2، Darktide فرمول Vermintide را گسترش می دهد و تنظیمات را به دنیای Warhammer 40,000 با موضوع علمی تغییر می دهد. تیمی متشکل از حداکثر چهار مامور تفتیش عقاید به سیاره اتم پرایم می‌رسند تا نفوذ احتمالی آشوب در شهر کندو ترتیوم را بررسی کنند. هشدار اسپویلر: هجوم هزاران پوکسوالکر، فرقه‌گرا و Deathguard است که چیزی جز اضافه کردن چند مامور به صفوف خود نمی‌خواهند.

بازیکنان می توانند بین چهار کلاس از جمله Veteran، Zealot، Ogryn و Psyker یکی را انتخاب کنند. بازیکنان می‌توانند شخصیت‌های سفارشی‌سازی شده را بر اساس این کلاس‌ها بسازند که می‌توانند ظاهر و صدا را برای ظاهری منحصربه‌فرد تغییر دهند. Loot بر اساس موارد نادر تجزیه می شود، و پیش نمایش ما از ژوئن حتی یک مدل بازی با سرویس زنده را با کاهش محتوای فصلی توصیف کرد.


Warhammer 40,000: Darktide اکنون در 30 نوامبر برای رایانه های شخصی عرضه می شود. زمانی که بازیکنان Xbox فرصتی برای پیوستن به مبارزه پیدا کنند، به شما اطلاع خواهیم داد.

بعدی: پیش نمایش تست فنی بسته Exoprimal – وعده را نشان می دهد، اما نیاز به تکامل دارد[ad_2]
Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا