بازی ها

Dead By Daylight Devs میزبان اولین نمایشگاه بازی ها در 3 آگوست

[ad_1]

این نمایشگاه شامل نمایش نسخه اصلی بعدی Behavior Interactive خواهد بود.

Behavior Interactive، افرادی که در پشت بازی ترسناک محبوب Dead By Daylight هستند، اولین نمایشگاه بازی های خود را در ماه آینده برگزار می کند. رویداد Behavior Beyond وعده داده است که اعلامیه های هیجان انگیزی را در مورد Dead By Daylight و آینده آن به ارمغان بیاورد. همچنین نوید شگفتی هایی را می دهد که زمینه را برای بازی ها و جهان های دیگر از سوی سازنده فراهم می کند. Behavior Beyond در تاریخ 3 آگوست ساعت 1:30 بعد از ظهر به وقت شرقی استریم می شود و می توانید پخش زنده رویداد را در کانال های YouTube یا Twitch Behavior Interactive تماشا کنید.

ویترین Behavior Beyond درست در آستانه سی امین سالگرد توسعه دهنده برگزار می شود. رویداد افتتاحیه قصد دارد به بینندگان نگاهی به آنچه که سازنده روی آن کار کرده است، از جمله محتوای آینده، به‌روزرسانی‌های بازی و موارد دیگر ارائه دهد. به علاوه، این رویداد اولین نمایش جهانی نسخه بزرگ بعدی Behavior Interactive را به نمایش خواهد گذاشت.

گیمر ویدیوی روز

مطالب مرتبط: نمایشگاه بعدی یوبی‌سافت نمی‌تواند توجه کارمندان را از بین ببرد.

البته، بخش بزرگی از رویداد بر روی بزرگترین IP توسعه دهنده، Dead by Daylight متمرکز خواهد شد. بازی اکشن و ترسناک چند نفره یک انتخاب محبوب در میان بازیکنانی است که بیش از 50 میلیون بازیکن جهانی دارند و تنها در سال جاری بیش از یک میلیارد ساعت بازی درون بازی دارند. بنابراین، بینندگان مشتاق خواهند بود که ببینند چه چیزی برای بازی در نظر گرفته شده است، مانند کراس اوور شایعه شده Fortnite.

این ویترین فرصت مناسبی برای توسعه دهنده خواهد بود تا اطلاعات بیشتری در مورد کراس اوورهای Resident Evil و Attack on Titan که قبلاً معرفی شده اند ارائه دهد. در حالی که می دانیم آنها برنامه ریزی شده اند، هنوز یک رمز و راز در مورد ظاهر این کراس اوورها وجود دارد. با این حال، ما می دانیم که کراس اوور Attack on Titan هیچ قاتل یا بازمانده جدیدی را معرفی نخواهد کرد. به علاوه، این رویداد بستر مناسبی برای ارائه اخبار مربوط به هالووین، زمستان، سال نو قمری و رویدادهای سالگردی است که برای بازی در نظر گرفته شده است.

بعدی: تنظیمات مصری Assassin’s Creed Origins عالی است زیرا از نظر مساوی زیبا و غم انگیز است

[ad_2]
Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا