بازی ها

Goat Simulator 3 در 17 نوامبر عرضه می شود

[ad_1]

Coffee Stain تاریخ انتشار Goat Simulator 3 را اعلام کرده است، که دنباله مستقیمی بر Goat Simulator اصلی است که در سال 2014 عرضه شد. خسته نباشید بررسی کنید، Goat Simulator 2 وجود ندارد.

Coffee Stain تاریخ انتشار را در تریلر جدید «Pre-Udder» برای بازی اعلام کرد و نشان داد که ما می‌توانیم بز پیلگور را کنترل کنیم زیرا او در 17 نوامبر در یک سندباکس کاملاً جدید در اواخر سال جاری باعث ایجاد ضرب و جرح می‌شود. Goat Simulator 3 به طور انحصاری از طریق فروشگاه Epic Game و همچنین PS5 و Xbox Series X بر روی رایانه شخصی عرضه می شود. این بازی در حال حاضر به صورت دیجیتالی و فیزیکی برای پیش خرید در دسترس است.

مطالب مرتبط: بازی های ویدیویی عجیب و غریب تکان دهنده که به نوعی در معرض دید عموم قرار گرفتند

اگر صحبت از فیزیکی شد، اگر واقعاً می‌خواهید عشق خود را به بازی Goat Simulator نشان دهید، ابتدا به آینه نگاه کنید و به خودتان نگاه کنید. ثانیا، یک نسخه کلکسیونی فانتزی برای Goat Simulator 3 نیز برای پیش‌سفارش در مناطق خاصی آماده شده است و شامل تمام بازی‌هایی است که انتظار دارید. نسخه Goat In A Box با یک مخمل خواب شایان ستایش، یک پوستر، یک کتاب استیل، سه کارت پستال، یک جعبه بز سفارشی، بسیاری از چیزهای دیجیتالی و حتی یک کپی فیزیکی از خود بازی ارائه می شود. آن God of War: Ragnarok را بگیرید!

گیمر ویدیوی روز

با این حال، گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد، زیرا Coffee Stain یک نسخه Pre-Udder نیز دارد که با مجموعه‌ای از تجهیزات انحصاری برای بز شما ارائه می‌شود، و یک نسخه Digital Downgrade که با تمام ویژگی‌های دیجیتال موجود در Goat In A Box Edition ارائه می‌شود. . این آیتم های دیجیتالی شامل «محتوای بازسازی شده از گذشته Goat Simulator» از جمله پوسته هایی از DLC بازی اصلی است.

اگر می‌خواهید قبل از شروع و پیش‌سفارش، کمی بیشتر در مورد خود بازی بدانید، Goat Simulator 3 شما را به تنهایی یا با دوستان خود به جزیره سان آنگورا می‌برد و به شما وظیفه می‌دهد تا حد ممکن آشفتگی ایجاد کنید. . کسانی که با بازی اول آشنا هستند، به خوبی متوجه می‌شوند که می‌توانید با چه نوع هیجینک‌هایی روبه‌رو شوید، و San Angora راه‌های بیشتری را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد تا از نظر فیزیکی تا حد ممکن مزاحمت ایجاد کنند.


بعدی: راز تازه کشف شده Nier Automata آن را به عنوان یک شاهکار جاودانه نشان می دهد

[ad_2]
Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا