بازی ها

چگونه می توان پودل نئونی را در Roblox دریافت کرد

 

پودل نئون جدید، صورتی روشن است، علاوه بر Adopt Me! در Roblox در اینجا همه چیزهایی است که برای به دست آوردن این حیوان خانگی زیبا باید بدانید.

مرا قبول کن! یکی از محبوب ترین بازی ها است روبلوکس، به شما این امکان را می دهد که یک خانه را تزئین کنید و حیوانات خانگی منحصر به فرد را با بازیکنان دیگر معامله کنید. به دست آوردن برخی از این حیوانات خانگی دشوارتر از سایرین است و این امر آنها را ارزشمندتر می کند. Neon Poodle اخیراً به Adopt Me اضافه شده است که بدست آوردن آن بسیار دشوار است، به خصوص اگر تازه وارد بازی شده باشید.

مطالب مرتبط: Roblox: Ancient Dragon Adopt Me! راهنما

خوشبختانه، ما تمام پاسخ هایی را که به دنبال آن هستید، داریم. در این راهنما قصد داریم به آن بپردازیم چگونه می توانید پودل نئون خود را تهیه کنید. ابتدا، بیایید نگاهی به نحوه تهیه پودل بیندازیم، که اگر پودل نئون را می‌خواهید لازم است.

گیمر ویدیوی روز

چگونه یک پودل بدست آوریم

برای تهیه پودل نئون، ابتدا به چهار پودل معمولی نیاز دارید.

پودل ها حیوان خانگی غیر معمولی هستند که از تخم بیرون می آیند. این بدان معنی است که برای به دست آوردن پودل، باید یک تخم مرغ با احتمال زیاد برای گرفتن یک مورد غیر معمول بیرون بیاورید.

در مهد کودک، شما می توانید یک تخم مرغ از هالی به قیمت 600 دلار بخرید که 35 درصد احتمال دارد از یک حیوان خانگی غیر معمول بیرون بیاید. شما همچنین می توانید از تخم های رویال و تخم های ترک خورده جوجه ریزی کنید، که شانس کمی برای جوجه کشی یک حیوان خانگی غیر معمول دارند.

غیر معمول است طبقه دوم نادر بودن حیوانات خانگی، این بدان معناست که تخم‌های گران‌تر شانس کمتری برای جوجه کشی پودل دارند. توصیه می کنیم به تخم مرغ های 600 دلاری که می توانید از هالی بخرید پایبند باشید.

چگونه برای پودل معامله کنیم

اگر نمی خواهید برای جوجه کشی از تخم ها پول خرج کنید، می توانید با سایر بازیکنان روی سرور خود معامله کنید.

برای انجام این کار، می توانید در چت پیام دهید که به دنبال یک پودل هستید، همراه با آنچه که مایل به معامله هستید. اگر کسی پودلی دارد که می‌خواهد معامله کند، تنها کاری که باید انجام دهید این است که او را پیدا کنید و سپس روی او کلیک کنید. این گزینه را برای تجارت به ارمغان می آورد.

از اینجا، حیوان خانگی را انتخاب کنید که مایل به تجارت هستید و سپس پودل جدید خود را دریافت کنید

اگر می خواهید حیوانات خانگی فوق العاده کمیاب و افسانه ای را تجارت کنید، می توانید مجوز تجارت دریافت کنید. علاوه بر این، با مجوز تجارت، می توانید کلاهبرداران را گزارش دهید.

چگونه یک پودل نئون بگیریم

حالا که چهار پودل دارید، به غار نئون بروید، که درست زیر پل منتهی به جزیره فرزندخواندگی قرار دارد، در تصویر بالا نشان داده شده است.

در این غار خواهید یافت نیکسی، چه کسی به شما می گوید که چگونه از دایره ها در غار استفاده کنید. هر پودل را در دایره ها قرار دهید و پودل نئونی خود را خواهید داشت!

کپی با ذکر منبع بلامانع میباشد: مجله کلیک 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا