بازی ها

نحوه باز کردن قفل خرده فروشی در Urbek City Builder

 

محله‌های شهری پیشرفته در Urbek City Builder به خرده‌فروشی نزدیک نیاز دارند، اما فقط یک زنجیره ارتقاء خاص این منبع حیاتی را امکان‌پذیر می‌کند.

لینک های سریع

  • چگونه خرده فروشی را وارد یک محله کنیم

شهرساز اوربک چندین مسیر ارتقا برای محله‌ها دارد و ترکیب یک منطقه می‌تواند در طول یک بازی تغییر کند و تکامل یابد. ساختمان‌های پیشرفته نیاز به خرده‌فروشی در نزدیکی دارند، که در ظاهر خیلی سخت به نظر نمی‌رسد – هر چه باشد، خرید و فروش چیزها پایه و اساس جامعه است!

مرتبط: Urbek City Builder: بهترین چیدمان ها

بازیکنان جدید ممکن است با توجه به این موضوع گیج شوند به نظر می رسد هیچ ساختمانی خرده فروشی ارائه نمی دهد به منطقه خود در نگاه اول. دلیلش این است که خرده فروشی در واقع از مناطق مسکونی که برای این منظور طراحی شده اند ایجاد می شود! اگر کمبود خرید باعث رکود شهر Urbek شما شده است، در اینجا نحوه توسعه مرکز شهر پر رونق آورده شده است.

گیمر ویدیوی روز

چگونه خرده فروشی را وارد یک محله کنیم

برای ایجاد فروشگاه‌های خرده‌فروشی در Urbek، باید یک منطقه مسکونی در آن ایجاد کنید تجاری و مسکونی با کاربری مختلط ساختمان ها اینها از خانه های دو طبقه مدرن تکامل یافته اند، بنابراین پیش نیازهای مشابهی با محله های دیگر دارند که کارهای ماهر و با مهارت بالا تولید می کنند. آنها باید باشند دور از آلودگی و دسترسی داشته باشند ابزار، منابع متعدد اوقات فراغت، خدمات غذایی، مراقبت های بهداشتی، و آموزش در سطح دبیرستان. داشتن آن نیز ایده خوبی است حداقل یک ایستگاه اتوبوس در منطقه به طوری که محله شما نیازی به اشغال فضای ارزشمند با پارکینگ نداشته باشد.

یک سوپرمارکت بسازید تا هم ابزار و هم خدمات غذایی را با یک ساختمان واحد ارائه دهید.

وقتی شهر شما به اندازه کافی بزرگ شد که قفل آن را باز کنید، یک بانک کوچک بسازید در محله ای که می خواهید ارتقا دهید. وجود بانکداری همراه با سایر الزامات باعث می شود خانه های دو طبقه مدرن به ساختمان های تجاری و مسکونی با کاربری مختلط تبدیل شوند و به ساختمان های مجاور که ممکن است به آن نیاز داشته باشند خرده فروشی اعطا می کنند.

مطالب مرتبط: بهترین بازی های شهرسازی در تمام دوران

خرده فروشی چه می کند؟

ساختمان‌های با کاربری مختلط در نهایت می‌توانند حتی بیشتر ارتقا پیدا کنند، در نهایت فضای اداری اضافه می شود زمانی که شهر شما فرودگاه داشته باشد. دفاتر برای ساخت مراکز تحقیقاتی ضروری هستند که برخی از بزرگترین پاداش های منابع را در بازی ارائه می دهند. در عین حال، می‌توانید از مزایای کار با مهارت بالا که محله‌های خرده‌فروشی و اداری تولید می‌کنند لذت ببرید – فقط مطمئن باشید که تولید غذا و انرژی شما می‌تواند نیازهای ساکنان را برآورده کند!

برای ادامه زنجیره ارتقاء خرده فروشی، در نهایت باید بانک کوچک خود را به یک بانک معمولی ارتقا دهید. آنها همان مقدار فضا را اشغال می کنند (فقط یک کاشی) بنابراین فقط بانک قدیمی را خراب کنید و در اسرع وقت آن را با یک بهتر جایگزین کنید.

خرده فروشی در بهترین حالت قرار می گیرد بلوک های بزرگ و متراکم از آنجایی که ارتقاء ساختمان های با کاربری مختلط نیاز به خرده فروشی زیادی در یک نقطه دارد. از قرار دادن میدان ها یا مجسمه های خنک در این منطقه خودداری کنید، زیرا ممکن است باعث شود که محله به محل زندگی شبانه یا محله هنرمندان تبدیل شود. همین امر در مورد کلیساها و ایستگاه های پلیس نیز صدق می کند، زیرا آنها می توانند محله را به یک جامعه مذهبی تبدیل کنند – منبعی عالی برای شادی، اما نه آنچه در این شرایط به دنبال آن هستید.

کپی با ذکر منبع بلا مانع میباشد : مجله کلیک

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا