بازی ها

تریلر بازی Hunted Launch توانایی های Vantage را آشکار می کند

Apex Legends: Hunted به تازگی تریلر معرفی خود را دریافت کرده است، و شاید همانطور که انتظار می رفت، همه چیز در مورد Vantage باشد، Legend جدید که با فصل جدید عرضه می شود. پیشینه Vantage قبلاً در داستان های اخیر از Outlands توضیح داده شده است، اما تریلر امروز به ما نشان می دهد که Vantage پس از نجات توسط مقامات Gaean چه کار کرده است. همچنین نگاهی به آنچه Vantage برای Apex Legends آورده است به ما می دهد.

آخرین باری که ونتیج را دیدیم، با نام مستعار Mara Contreras، او زیر یک پایه فرود شکسته در پایین یک دره یخی گیر افتاده بود. مادرش مجبور شد با فدا کردن آزادی‌اش، او را نجات دهد و از یک چراغ پریشانی برای فراخواندن مقامات سیستم محلی استفاده کند. فناوری پیشرفته آنها توانست جان ونتیج را نجات دهد، اما به قیمت بازگشت زنیا به زندان تمام شد.

گیمر ویدیوی روز

مطالب مرتبط: Apex Legends Vantage: آیا بازی به شخصیت تک تیرانداز نیاز دارد؟

تریلر امروز نشان می دهد که Vantage سپس به Apex Games می پیوندد تا از آزادی مادرش دفاع کند. او در ابتدا کمی از عمق خود دور است، اما زنده ماندن در طبیعت پاگوس چند ترفند را به او آموخته است که برای هر تیمی یک موهبت واقعی است.

توانایی‌های Vantage ماه‌ها پیش به بیرون درز کرد و به نظر می‌رسد تریلر امروز نمایانگر عملکرد این توانایی‌ها است. منفعل او محدوده کلاه ایمنی خود را رها می کند تا اطلاعاتی در مورد دشمنان بینا ارائه دهد. تریلر نام و برد را نشان می‌دهد، اما نشت نشان می‌دهد که Vantage می‌تواند اطلاعاتی در مورد تجهیزات دفاعی و اندازه تیم هدف خود به دست آورد.

به نظر می رسد توانایی تاکتیکی او بر تحرک متمرکز است. تریلر Vantage را نشان می‌دهد که همراه خفاش حیوان خانگی خود را می‌فرستد و سپس از جت پک خود برای پرتاب به موقعیت خود استفاده می‌کند. این به Vantage اجازه می‌دهد به راحتی از مسافت‌های زیاد عبور کند و به زمین‌های بالاتری شبیه به قلاب قلاب Pathfinder برسد.


نتیجه نهایی Vantage در نشت به این صورت توصیف شد که هم به خود و هم به تیمش در برابر اهداف مشخص شده توسط اسکنر Vantage کمک می‌کند. او با تفنگ تک تیرانداز Kraber در تریلر از قبل مسلح شده بود، اما باید دید که آیا نهایی Vantage ممکن است یک Kraber از هوا برای او تخم ریزی کند یا خیر.

همه اینها فعلاً فقط حدس زدن هستند، اما وقتی Respawn تریلر گیم‌پلی Hunted را در تاریخ 1 آگوست منتشر کرد، مطمئناً متوجه خواهیم شد. Apex Legends: Hunted در 9 آگوست عرضه می‌شود.

بعدی: جان نلسون، کمیسر ALGS “گزینه های متفاوت زیادی را برای پروتکل های کووید قهرمانی در نظر گرفت”

کپی با ذکر منبع بلامانع میباشد: مجله کلیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا