بازی ها

جان سینا همان پوست فورتنایتی است که دنیا منتظرش بود

 

روز جان سینا فورتنایت مبارک! امروز مناسبتی است که سالها منتظرش بودم. من کاملاً جدی هستم – مدت زیادی است که به دوستان، خانواده، همکاران و حتی غریبه‌های خیابان می‌گویم که چقدر می‌خواهم دکتر توگانومیک را ببینم که از اتوبوس نبرد می‌پرد و آماده کمک سخاوتمندانه است. از شلوغی، وفاداری، و احترام به کسانی که در زیر منتظر هستند. حالا قهرمان اینجاست و من نمی‌توانستم خوشحال باشم.

بیگ مچ جان ظاهر کلاسیک خود را در کنار بک بلینگ و احساسی که شخصیت او را کاملاً نشان می‌دهد، به نمایش می‌گذارد و یکی از سالم‌ترین سوپراستارهای کشتی کج تمام دوران را با سبکی تماشایی وارد بتل رویال می‌کند. مطمئن نبودم که او هرگز به یک پوست تبدیل شود، با توجه به اینکه لازم است خود مرد، WWE و اپیک گیمز بدون مشت زدن یا درخواست مبالغ مضحک با هم کار کنند. اما او اینجاست، و با قضاوت بر اساس نام تجاری در سراسر اسکرین شات های رسمی، او ممکن است اولین ورزشکاری نباشد که این بازی را وقتی همه چیز گفته شده و انجام شده است، خانه می نامد. خیلی خوب لطفا آندرتیکر بعدی را به ما بدهید.

گیمر ویدیوی روز

مطالب مرتبط: افزایش قیمت متا کوئست 2 ضد مصرف کننده ترین تصمیمی است که در سال های اخیر دیده ام

خجالت نمی کشم که بگویم Fortnite بازی مورد علاقه من در بازار است. من هرگز یک گیمر شدید رقابتی یا ماهری نبوده ام، بنابراین در حالی که از بازی هایی مانند PUBG و Apex Legends لذت می برم، تمرکز بیشتر بر یادگیری متای هر یک از شخصیت ها و مبارزه با سه بازیکن سرسخت همیشه من را از کار انداخته است. من چیزی انفرادی‌تر را ترجیح می‌دهم، و فورتنایت علی‌رغم نمای بیرونی دیوانه‌کننده‌اش، همیشه توانسته آن را ارائه دهد. چیزی که به‌عنوان یک شبیه‌سازی آشکار از همسایگان ژانر خود آغاز شد، به یکی از بزرگترین ویژگی‌های رسانه‌ای روی کره زمین تبدیل شده است و حضوری را به دست می‌آورد که کمتر بازی تا به حال قادر به برابری با آن بوده است.

در حالی که موقعیت آن در Zeitgeist تا حدودی دچار تزلزل شده است، Fortnite همچنان بر تخت سلطنت نشسته و هیچ نشانه ای از ترک آن نشان نمی دهد. هر فصل جدید با خود تحولات روایی عظیم و تلاقی هایی با برخی از بزرگترین ویژگی های رسانه ای شناخته شده برای بشر به همراه دارد. فصل جاری بر شخصیت‌های اصلی و چهره‌های آشنا مانند دارث ویدر و ایندیانا جونز تمرکز می‌کند، در حالی که پوسته‌های ممتاز به‌عنوان بخشی از بسته‌های شگفت‌انگیز یا کراس اوورهای رسمی برای تبلیغ فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی و رویدادهای آینده به‌طور مداوم به بازی اضافه می‌شوند. من تا حدودی متعجبم که Stranger Things مورد اشاره قرار نگرفت، زیرا این همه چیزی است که در چند هفته گذشته در مورد آن صحبت کرده است. نه، ما جان سینا را گرفتیم.


حتی قبل از اینکه No Build من را به جلسات معمولی بازی بازگرداند، هر زمان که یک کراس اوور جدید اضافه می‌شد که برای باز کردن کیف پول من طراحی شده بود، به فورتنایت می‌رفتم. خوشبختانه، من یک روزنامه‌نگار بازی‌های کثیف و عضوی از خدمه فورتنایت (باند باند) هستم، بنابراین همیشه به اندازه کافی برای برداشتن هر چیزی که دلم می‌خواهد غلغلک می‌دهد، بودم.

جان سینا در حال بازگشت من به Fortnite است

Alien، Street Fighter، Terminator، Arcane، Halo، Horizon Zero Dawn و حالا جان سینا. این یک باکاک مجوز است، و من کاملاً برای آن اینجا هستم، حتی اگر مبادله پول برای ایجاد هر یک از این موارد بسیار شفاف باشد. اما وقتی مستر چیف را می‌بینید که در کنار آریان گرانده در حالی که با هم ترکیب می‌شوند تا با دو رقیب متشکل از مارکوس فنیکس و هری کین ترکیب شوند، نمی‌توانید عاشق همه آن‌ها شوید. همه چیز خیلی مضحک است، اما به نوعی کار می کند زیرا Fortnite این پوچی را به خوبی پرورش داده است.


جان سینا اوج این چشم انداز را احساس می کند، زیرا او بسیار بیشتر از یک مرد است. برای سال‌ها این کشتی‌گیر تبدیل به یک میم افسانه‌ای شده است که همه ما به او نگاه می‌کنیم، و تنها با شخصیت سالم و تمایل به تفریح ​​با وجود خودش به این شهرت متمایل شده است. او می‌داند که او مردی است که دیده نمی‌شود و در اینترنت به شوخی می‌پردازد، در حالی که به هر کسی که آنقدر احمق است که از مسیرش عبور کند، پنج بار بند می‌زند.

جان سینا در حال بازگشت من به Fortnite است

او قبلاً بزرگ‌ترین سوپراستار کشتی جهان بود، اما از آنجایی که او برای پیروزی در هر مسابقه و حتی دفن استعدادهای نوظهور کارت زرد دریافت می‌کرد، هواداران او را عصبانی کردند. اما اکنون به دایره کامل رسیده‌ایم، با کسانی که زمانی او را تحقیر می‌کردند، اکنون هر کاری را که او برای این صنعت انجام داده است، تشخیص می‌دهند. آگاه بودن سینا از آن چرخه وقایع آن را بسیار عالی می کند، حتی بیشتر از آن که او شوخی می کند و سرگرمی خود را با موضوع فرهنگی که خودش تبدیل کرده است. اکنون او در فورتنایت است که به نظر می رسد مقصد نهایی ایده آل برای این آزمایش اجتماعی است.


زمانی فکر می‌کردم که جذابیت متقاطع Fortnite خودش را آدم‌خوار می‌کند و نمی‌تواند وجود خود را بدون کمک پوسته‌ها و لوازم آرایشی جدید از چیزهایی که قبلاً تشخیص داده‌ایم توجیه کند. این تکیه بر نوستالژی همیشه یک شمشیر دولبه بوده است، اما با آمدن جان سینا فکر می‌کنم اپیک گیمز بیش از آن چیزی که به آن اعتبار داده‌ایم خودآگاه است. اگر ظاهر بیگ مچ جان نشانه ای از آینده باشد، من برای آن آمادگی بیشتری دارم.

بعدی: نقد Xenoblade Chronicles 3 – JRPG که به ما می آموزد چگونه زندگی کنیم، عشق بورزیم و یاد بگیریم

کپی با ذکر منبع بلامانع میباشد: مجله کلیک 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا