بازی ها

Saints Row به سلاح های منحصر به فرد بیشتری مانند Dubstep Gun نیاز دارد

[ad_1]

هفته گذشته، من توانستم چهار ساعت اول Saints Row را بازی کنم و متوجه شدم که زمان بسیار خوبی است که احساس می کنم تعادل کاملی بین Saints Row 2 و The Third برقرار می کند. اگرچه پیش‌نمایش من بیشتر بر عناصر داستانی و دنیای جدید متمرکز بود، تنها چیزهایی که در مورد Saints Row به‌ویژه شگفت‌انگیز و جدید به نظر می‌رسند، من تحت تأثیر تغییرات کوچک گیم‌پلی مانند رول‌های رزمی و حرکات ویژه‌ای قرار گرفتم که سری را کمی مدرن‌تر می‌کند.

با این حال، یک چیز وجود داشت که به شدت گم شده بود: سلاح های منحصر به فرد. در چهار ساعتی که با بازی سپری کردم، فقط توانستم از چند اسلحه استفاده کنم، که جالب‌ترین آن تفنگی بود که یک انیمیشن بارگیری بیمار مستقیماً از یک وسترن بیرون آمده بود، اما همه آنها علوفه زیبایی بودند. تپانچه، تفنگ ساچمه ای، تفنگ، باتوم برقی – هیچ یک از آنها به طور خاص برجسته نشدند، که با توجه به شهرت سریال برای تفنگ های جالب، شرم آور است. مطمئناً، من فقط چند ساعت در آنجا بودم، اما Saints Row The Third در همان ساعت اول به شما حمله هوایی کرد، بنابراین من کمی نگران هستم.

گیمر ویدیوی روز

مطالب مرتبط: بالاخره دلیلی برای بازی مجدد GTA آنلاین دارم

اولین فرصتی که به دست آوردم، به نزدیکترین فروشگاه Friendly Fire دویدم تا ببینم چه چیزی ممکن است در بازی آخر در انتظارم باشد. متأسفانه، جالب‌ترین تفنگی که می‌توانم به خاطر بیاورم اسلحه‌ای بود که موشک‌های کوچک کوچکی را شلیک کرد که از هم جدا شدند، اما به سختی با خفاش دیلدو قابل مقایسه است، آیا اینطور است؟

همانطور که در تریلرهای اخیر نشان داده شده است، Saints Row قصد دارد تا در مورد سفارشی سازی، به خصوص با سلاح ها و وسایل نقلیه خود، پیشی بگیرد. می‌توانید تپانچه‌های دوتایی را به انگشت‌های فوم، پرتاب‌کننده‌های موشک را به قاب گیتار و چوب‌های بیسبال را به چوب پیناتا تبدیل کنید، که برای ایجاد تجربه‌ی Saints Row شما بسیار عالی است، اما با سلاح‌های متمایز بازی‌های قبلی فاصله زیادی دارد.

سلاح های قابل تنظیم عالی هستند اما نباید جایگزین اسلحه های منحصر به فرد با جلوه های ویژه باشند. تفنگ فوم انگشتی جالب است، اما هنوز هم فقط یک تپانچه است که کمی متمایزتر است، برخلاف Shark-O-Matic، تفنگی که یک کوسه لعنتی را از زمین فرا می خواند. آنجا رقابتی نیست

من خودم را یک طرفدار بسیار بزرگ Saints Row می دانم که فکر می کرد مسیری که Saints Row 4 در آن قرار گرفت خنده دار بود، اما نه جایی که می خواستم ادامه سریال را ببینم. با این حال، زرادخانه سلاح های آن بازی عالی بود. حتی در یک بازی درباره ابرقدرت‌ها، Volition سلاح‌های افسانه‌ای مانند Inflato Ray، تفنگ Abduction و Black Hole Launcher را به ما داد.

به طور خاص باید به Dubstep Gun اشاره کرد، مفهومی بسیار احمقانه و قدیمی که اگر سعی می کردم دیگر نمی توانستم آن را دوست داشته باشم. پس از ترک پیش‌نمایش Saints Row، نمی‌توانستم به یاد بیاورم که تفنگ Dubstep وقتی آن را در Saints Row 4 یافتم چه تأثیری روی من گذاشت و سپس آن را با زمان کوتاهم با راه‌اندازی مجدد مقایسه کردم و حتی چیزی نزدیک به آن نداشتم. به آن

Saints Row ممکن است سعی کند از سطح بالای Saints Row 4 فاصله بگیرد، اما حتی Saints Row The Third، بازی که به نظر می‌رسد این راه‌اندازی مجدد بیشتر از همه از آن تقلید می‌کند، ابزارهای نمادین خود را داشت. Mollusk Launcher و RC Possessor به عنوان دو تا از منحصربفردترین ها متمایز هستند، اما شما همچنین دارای گوزهایی در شیشه ها و نفوذگر قدرتمند هستید. بسیار خوب، این یکی اساساً فقط یک چوب بیسبال است، اما حداقل آن توپ (به معنای واقعی کلمه) خارج از منوی شخصی سازی وجود دارد.

شما نمی توانید استدلال کنید که این Saints Row سعی می کند واقعی تر از Saints Row 2 و The Third باشد. به طور کلی لحن خود را پایه گذاری می کند، اما حرکات ویژه ای نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد افراد را مانند راگدال ها پرتاب کنید، مشت خود را از هوای رقیق آتش بزنید، و به تمام ماتریکس بروید و یک رقص گلوله باله اجرا کنید. واضح است که آنقدرها به واقع گرایی وابسته نیست.

به نظر می‌رسد که Saints Row تا اینجا تقریباً همه چیز را درست انجام می‌دهد، و من از دیدن همه انواع سلاح‌های منحصربه‌فرد هیجان‌زده هستم، فقط امیدوارم چند اسلحه پنهان شده باشد که اجازه می‌دهد Volition کمی وحشی‌تر از اسلحه‌هایی باشد که ظاهر متفاوتی دارند.

بعدی: استودیو Arkane فراتر از نیاز به طراحی سطح خطی حرکت کرده است

[ad_2]
Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا