بازی ها

SDCC، Spoilers The Last Of Us و پیروزی های بازی مبارزه

[ad_1]

پنج شنبه مبارک، مردم! دوباره آن زمان از هفته است که نگاهی به بهترین ویژگی های هفته TheGamer می اندازیم. ممکن است تابستان باشد، اما این بدان معنا نیست که خیلی اتفاق نیفتاده است. ظاهراً وقتی مردیم زیر نور آفتاب استراحت خواهیم کرد.

برخی از موضوعات مهم این هفته عبارتند از: عصبانیت به خاطر اسپویل برای The Last of Us Part 1، دلخوری از محصولات Twin Peaks با استفاده از یک دختر جوان مرده به عنوان لوازم جانبی، و شادی از به‌روزرسانی جدید GTA Online. به نظر می رسد احساسات زیادی وجود دارد.

مطالب مرتبط: ربات گیتار Stray’s Heart and Soul Of The Cat Simulator است

فراتر از آن، ما همچنین یک تور کامیک کان سن دیگو در 22 عکس داریم، و رئیس ما از این واقعیت که او توانسته است همه ما را در Tekken 7 شکست دهد خوشحال است. از آن زمان پایان آن را نشنیده ام.

گیمر ویدیوی روز

San Diego Comic-Con 2022 در 22 عکس

هفته گذشته، بازگشت کامیک کان سن دیگو و ویرایشگر ویژگی ها، اریک سویتزر به اندازه کافی خوش شانس بود که رفت و سفر خود را در 22 تصویر شرح داد. اگر خودتان فرصت نکرده‌اید به کامیک کان بروید، عکس‌های اریک از مجسمه‌های اژدهای بال در اندازه واقعی (نیاز)، کلکسیون‌های Kingdom Hearts (نیاز) و یک عنکبوت عظیم از Grounded (نیازی نیست) به شما می‌دهند. طعم خوبی از آنچه در مورد آن است.

چرا نگران اسپویلرهای بازسازی The Last Of Us هستیم؟

هفته گذشته، اسپویلرهایی برای The Last of Us Part 1 در اینترنت به بیرون درز کرد و چیزهای زیادی را در مورد آن فاش کرد که ما قبلاً نمی دانستیم. سپس Naughty Dog با یک تریلر عمیق پاسخ داد که همه چیز را در مورد بازی توضیح می‌داد، اما برخی از طرفداران The Last of Us همچنان می‌خواهند که دیگر اسپویلر وجود نداشته باشد. ویرایشگر ویژگی‌های اصلی به درستی جید کینگ به درستی استدلال می‌کند که نگران بودن در مورد اسپویلر بازی‌ای که تقریباً یک دهه پیش منتشر شده بود، بسیار احمقانه است. فقط به مردم نگویید سارا بمیرد، آنها نابود خواهند شد.

من بالاخره دلیلی برای بازی GTA آنلاین دوباره دارم

هفته بسیار هیجان انگیزی برای طرفداران GTA بود. نه تنها برخی از اولین جزئیات بازی بعدی به بیرون درز کرده است، بلکه GTA Online شاهد تغییرات گسترده ای است که توسط طرفداران درخواست شده است، با بزرگ ترین مورد این که اکنون می توانید فعالیت های تجاری را در یک لابی خصوصی انجام دهید. Issy van der Velde، ویرایشگر ویژگی‌ها و همیشه سبز فکر می‌کند که تغییرات کافی است تا او را به بازی بازگرداند که مدت‌ها به لطف ترول‌ها و آزار بی‌پایان در لابی‌های عمومی آن را کنار گذاشته بود.

سازندگان کالاهای Twin Peaks، من به شما التماس می کنم، انتشار مدل های پلاستیکی جسد مرده لورا پالمر را متوقف کنید

فونکو با بازگشت به کامیک کان سن دیگو، خط جدیدی از محصولات Twin Peaks را معرفی کرد، از جمله چهره جدیدی از دیل کوپر که همراه با جسد مرده لورا پالمر به عنوان لوازم جانبی همراه است. این بسیار تاریک است، و نکته غم انگیز این است که این اولین بار نیست که این اتفاق می افتد. در واقع، همانطور که ویرایشگر ویژگی‌ها اندی کلی اشاره می‌کند، این اتفاق بسیار زیاد است.

هیچ چیز به اندازه پیروزی در بازی های مبارزه ای رضایت بخش نیست

آیا می دانستید که کارکنان TheGamer هر دو هفته یک شبکه اجتماعی بازی دارند؟ خوب، ما این کار را انجام دادیم، و بازی هفته گذشته Tekken 7 بود. بعد از کلی بحث و جدل در مورد شبکه اصلی خود و داشتن چند مونتاژ آموزشی، همه ما تورنمنت Iron Fist خودمان را داشتیم و سردبیر TheGamer، Stacey Henley در نهایت تاج را از آن خود کرد. البته، این بدان معناست که او باید در مورد اینکه شکست دادن کارکنانش برای تسلیم شدن چگونه است، و همچنین در مورد اینکه چگونه شکست دادن دوستان در بازی های مبارزه ای بی بدیل است، می نوشت. من به او اجازه دادم که برنده شود.

بعدی: پیش نمایش تست فنی بسته Exoprimal – وعده را نشان می دهد، اما نیاز به تکامل دارد

[ad_2]
Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا