بازی ها

شولک در ابتدا در Xenoblade Chronicles “کمی خزنده” بود

ظاهراً Shulk در Xenoblade Chronicles کمی ترسناک بود قبل از اینکه توسعه دهنده آن Monolith Soft چند تغییر ایجاد کند. موضوع بیشتر مربوط به یک صحنه خاص بود که در آن شخصیت گونه فیورا را در حالی که بیهوش دراز کشیده بود لمس کرد.

این خبر از ویدئویی است که اخیرا توسط کانال یوتیوب Did You Know Gaming منتشر شده است. به نظر می رسد که شولک نویسنده یوری هاتوری را نگران کرده است که فوراً خواستار بازسازی صحنه شد.

مطالب مرتبط: من در مورد مستعمرات در Xenoblade Chronicles 3 اشتباه کردم

تتسویا تاکاهاشی، مدیر اجرایی، مشاجره با هاتوری را به‌خوبی به یاد می‌آورد و اشاره می‌کند که چگونه نویسنده نگران بود که شولک گونه‌ی یک فیورا ناخودآگاه را برای بیان احساساتش برای این شخصیت به‌عنوان ترسناک تلقی کند. کات سین به گونه ای اصلاح شد که شولک به جای آن دست او را لمس کرد.

گیمر ویدیوی روز

تاکاهاشی توضیح داد: “یک موضوعی که هاتوری به آن اشاره کرد و به وضوح به یاد دارم مربوط به دختری به نام فیورا، دوست دوران کودکی شولک است.” گونه او برای بیان احساساتش نسبت به او، اما هاتوری اشاره کرد که لمس ناگهانی گونه یک زن در حالی که او خواب است می تواند کمی ترسناک باشد.

به گفته تاکاهاشی، تصمیم برای تغییر کات سین تماماً برای حفظ “ماهیت معصومانه و ساده لوح عشق شخصیت” بود. شولک در واقع به دلیل عدم خودپسندی یا تظاهر به طور کامل شناخته شده است، و به عنوان یک قهرمان واقعی و خوش اخلاق و صادق شناخته می شود.

نگرانی در مورد جزئیات بسیار کوچک به عنوان یک صحنه، یادآوری می کند که مراقبت و توجه در داستان سرایی قوی بسیار مهم است. کوچکترین نظارت می تواند توسط بازیکنان به طرق مختلف تفسیر شود، که همه آنها کاملاً بی ضرر نیستند.

بعدی: Sunset Overdrive به خوبی پیر نشده است، اما هنوز هم سرگرم کننده لعنتی است

کپی با ذکر منبع بلا مانع میباشد .مجله کلیک 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا