بازی ها

پیش نمایش تست فنی بسته Exoprimal

 

زمانی که Exoprimal معرفی شد، سروصدای بسیار زیادی به پا کرد – فقط حیف است که صدای اشک های طرفداران بود، زیرا کپکام یک بار دیگر تصمیم گرفت هر کاری بکند به جز راه اندازی مجدد Dino Crisis. تمام صحبت‌ها با این واقعیت گرفته شد، و این مایه شرمساری است که با در نظر گرفتن تفاوت اساسی این دو با یکدیگر تقریباً از هر نظر به غیر از داشتن دایناسورها و شخصیتی با موهای قرمز (که من حتی در این تست فنی ندیدم). ).

بعد از اینکه چند ساعت از تست فنی بسته که در اوایل این هفته برگزار شد، فرصت بازی را پیدا کردم، به طرز شگفت انگیزی تحت تاثیر Exoprimal قرار گرفتم. انفجار امواج دایناسورها در یک جوخه حس بسیار خوبی دارد، طنز منحصر به فردی دارد که یادآور Dead Rising است، و فناوری نیروبخش آن واقعاً چشمگیر است.

گیمر ویدیوی روز

مطالب مرتبط: بازی ها کمترین چیز جالبی در مورد TMNT: مجموعه Cowabunga هستند

من هم با آرزوی اینکه تمام تخم‌هایش را در یک سبد PvP قرار نمی‌داد و چیزی نزدیک‌تر به رویکرد Left 4 Dead سطح‌محور نبود، آمدم. ما تاکنون فقط در مورد حالت دایناسور Survivor در Exoprimal می دانیم، بنابراین ممکن است موارد بیشتری را بدست آوریم که فقط مسابقات چند نفره طولانی نیستند، اما Dinosaur Survival دارای ایرادات بسیار بزرگی است و اگر امیدی به حفظ ما داشته باشد نیاز به ترفندهای مهمی دارد. علاقه.

لحن Exoprimal اولین چیزی است که من را شگفت زده کرد. نمی‌دانم چرا انتظار نداشتم یک بازی در مورد پیش‌بینی آب‌وهوای دایناسورها خنده‌دار باشد، اما ماهیت زبانی آن و همراهی آشکارا شیطان صفت هوش مصنوعی که هدایت اکشن را بر عهده داشت، چند بار باعث خنده‌ام شد. چند مثال خوب عبارتند از زمانی که هوش مصنوعی در هنگام مواجهه با یک گروه گروهی به طعنه گفت: “امیدوارم دایناسورها را دوست داشته باشید” یا با ظاهر شدن تعداد بیشتری از دشمنان روی صفحه، شانس بقای کمتری به شما می دهد.

مکانیک اصلی گیم‌پلی Exoprimal (به غیر از دایناسورها) لباس‌های بیرونی Anthem کاملاً غیرمشابه است که بازیکن می‌تواند بپوشد و هر کدام با مهارت‌ها و شخصیت‌های متمایز در نقش متفاوتی قرار می‌گیرند. همچنین می‌توانید در حین نبرد بین آن‌ها جابه‌جا شوید، که لایه عظیمی از تطبیق‌پذیری را به مراحل می‌افزاید.

ما در تست فنی بسته به چهار نفر از آنها دسترسی پیدا کردیم، دو حمله، یک تانک و یک پشتیبانی. من برای همه آنها تلاش مناسبی انجام دادم، اما بیشتر در کلاس‌های هجومی ماندم تا آسیب جدی به دینو وارد کنم. هر دو Deadeye مجهز به تفنگ و Zephyr متمرکز بر شمشیر بسیار سرگرم کننده بودند و از یکدیگر متمایز بودند، در حالی که تانک مانند Roadblock بسیار سینمایی احساس می شد زیرا از سپر خود برای جلوگیری از انبوه دایناسورها استفاده می کرد.

متأسفانه، به نظر می رسد که Capcom چهار کسل کننده ترین لباس قابل تصور را برای این تست فنی ارائه کرده است. در کات سین افتتاحیه، چند انتخاب عالی به نمایش گذاشته شد، از جمله لباس بیرونی با تیغه غلتکی با تفنگ دوگانه، کلاس تک تیرانداز، و حتی لباس تهاجمی سر آتشین به نام Barrage. شرم آور است که آنها با انتخاب های عمومی تر اینجا رفتند، اما حداقل همه آنها به اندازه کافی منحصر به فرد احساس می کردند که به تنهایی برجسته شوند.

هنگامی که لباس بیرونی خود را انتخاب کردید، با چهار بازیکن دیگر جفت می شوید و در مقابل تیم پنج نفره دیگر قرار می گیرید. تیم دیگر به‌عنوان ارواح ظاهر می‌شوند، زیرا هر دوی شما در اطراف نقشه مسابقه می‌دهید تا اهداف را در سریع‌ترین زمان ممکن تکمیل کنید، از جمله کشتن دسته‌هایی از رپتورها یا مبارزه با دایناسورهای بزرگ‌تر. تیمی که اهداف را سریع‌تر تکمیل می‌کند، به نظر می‌رسد نسبت به دور نهایی به نوعی برتری می‌یابد، که باعث می‌شود دو تیم برای محافظت از یک هدف یا جمع‌آوری سلول‌های انرژی با یکدیگر مبارزه کنند. همه اینها کمی فرمولی است، که برخلاف هرج و مرج خلاقانه دایناهای عظیم است.

این جایی است که Exoprimal در حال حاضر اشتباه می کند. نه تنها جنبه رقابتی آن به عنوان حالت اصلی باعث می شود مسابقات کمی احساس شود، بلکه دور پایانی تقریباً هیچ ربطی به دایناسورها ندارد و تبدیل به یک مسابقه مرگ و اسکورت کسل کننده می شود واقعاً عجیب است. اگر Exoprimal فقط بر روی مبارزات PvE تمرکز می کرد یا یک قلاب روایی مانند Left 4 Dead را ارائه می کرد، بسیار بهتر بود، به خصوص با توجه به اینکه هر یک از لباس های بیرونی شخصیتی دارند و به نظر می رسد که می توانند به اندازه کافی با توسعه شخصیت واقعی از یکدیگر رد شوند. که در.

یک لحظه به پایان تست فنی پتانسیل واقعی آنچه Exoprimal می تواند باشد را نشان داد. در اواسط مسابقه، هوش مصنوعی شیطانی به ما گفت که همه ما آنقدر خوب عمل کرده‌ایم که یک چالش ویژه دریافت کرده‌ایم. این چالش به این صورت بود که هر 10 بازیکن با هم به مصاف یک T-Rex بزرگ می رفتند. این بسیار جالب‌تر از حالت اصلی بود و باعث شد آرزو کنم آرزو کنم که آرزو کنم فقط یک PvE بزرگ باشد، شاید با دایناسورهای بیشتر و سهام بزرگ‌تر.

حیف است که حالت اصلی برای Exoprimal مناسب نیست، زیرا بازی و حرکت آن هر دو فوق العاده است. از بین بردن دایناسورها در یک تیم رضایت بخش است. تعداد زیاد آنها روی صفحه واقعاً مرا به یاد Dead Rising انداخت، مخصوصاً در مرحله نیمه نهایی که یک طوفان عظیم در آسمان هزاران نفر از آنها را به یکباره روی شما فرو می‌ریزد. فوق العاده جالب است و به راحتی برجسته می شود.

من انتظار زیادی از ورود Exoprimal نداشتم، اما با امید به این که بتواند فرود را حفظ کند، آمده ام. تقریباً تمام مواد لازم را دارد، اما تمرکز آن روی PvEvP فرصتی از دست رفته است. هنوز هم سرگرم‌کننده است و باید افرادی را که ترجیح می‌دهند Dino Crisis باشد شگفت‌زده کند، اما اگر دوباره تمرکز می‌کرد می‌توانست خیلی بیشتر باشد.

بعدی: افزایش قیمت متا کوئست 2 ضد مصرف کننده ترین تصمیمی است که در سال های اخیر دیده ام

کپی با ذکر منبع بلامانع میباشد : مجله کلیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا