بازی ها

بهترین بازی های گاچا، رتبه بندی شده

 

بازی‌های گاچا معمولاً روی پلتفرم‌های موبایل و رایانه شخصی در دسترس هستند و اغلب رایگان هستند. گزینه‌های خرید درون‌برنامه‌ای از افزایش سرعت اختیاری تا جنبه‌های بازشدنی مورد نیاز برای ارتقاء سطح متفاوت است. اگرچه اکثر مردم از بازی‌های گاچا اجتناب می‌کنند – هم به این دلیل که از پاپ‌آپ‌های خرید درون‌برنامه خوششان نمی‌آید و هم به این دلیل که کلمه «گاچا» دارای چنین معانی منفی است – خود بازی‌ها می‌توانند بسیار سرگرم کننده باشند.این احتمال وجود دارد که حداقل یک بار یک بازی گاچا بازی کرده باشید. اگر دارید، می دانید که آنها اعتیاد آور هستند، با تکیه بر ضربه دوپامینی که در راه رسیدن به سطح بعدی دریافت می کنید. برخی از آنها بازی‌های اکشن و نبردی خالص هستند، اما برخی نیز دارای طرح‌های داستان محور هستند که به شما امکان می‌دهند سرعت خود را انتخاب کنید.

مرتبط: بازی‌های گاچا با مکانیک‌هایی که آنها را بدون خرج کردن یک سکه لذت‌بخش می‌کند

به روز شده در 28 ژوئیه 2022 توسط ربکا تیمبرلیک: بخشی از فرهنگ بازی، نحوه افزایش محبوبیت بازی‌ها است، گاهی اوقات سال‌ها پس از انتشار. این امر به ویژه در مورد بازی‌های گاچا صادق است، زیرا معمولاً به دلیل موبایل بودن یا خریدهای درون برنامه‌ای که بازیکنان را خاموش می‌کند نادیده گرفته می‌شوند.

صرف نظر از این که چرا آنها همیشه فوراً مورد توجه قرار نمی گیرند، بیشتر اوقات جذابیت بیشتری پیدا می کنند و ارزش دانلود را دارند. با در نظر گرفتن این موضوع، ما چند گزینه دیگر را اضافه کرده ایم که ممکن است نادیده گرفته باشید.

گیمر ویدیوی روز

15 عدن دیگری: گربه فراتر از زمان و فضا

گذشته از داشتن یکی از بهترین زیرنویس ها در تاریخ بازی، Another Eden یک RPG علمی تخیلی کلاسیک با گرافیک زیبا و فکر شده است. این بازی دارای داستانی سنگین است، شما را به عنوان یک مسافر زمان با گربه خانگی خود دنبال می کند، حداقل یک مفهوم منحصر به فرد است.

تنها جنبه واقعاً گاچای Another Eden خریدهای درون برنامه ای برای به دست آوردن شخصیت های جدید است. با این حال، اگر از بازی با شخصیت های پیش فرض راضی هستید، می توانید آن را 100 درصد رایگان و بدون مشکل بازی کنید.


14 قصه های نگهبان

یک بازی RPG اکشن، Guardian Tales، حل معما و مبارزه استراتژیک را با هم ترکیب می کند تا گیم پلی خود را بسازد. گزینه‌هایی برای نبردهای PvP، با رتبه‌بندی کامل، به آن مزیت رقابتی می‌دهد و حسی از جامعه که ممکن است دیگر بازی‌های گاچا فاقد آن باشند، وجود دارد.

داستان کلی سبک و سرگرم کننده با شخصیت ها و موقعیت های کمیک است. گرافیک‌ها به سبک انیمه انجام می‌شوند که حول محور شوالیه‌ها در شهر کانتربری متمرکز شده‌اند – یک اشاره آشکار به داستان شوالیه در داستان‌های کانتربری اثر جفری چاسر.

13 فرماندهی ناوگان پیشتازان فضا

تصویر مقاله Command Discovery ناوگان Star Trek

پیشتازان فضا بازی‌های متعددی، چه در داخل و چه خارج از قلمرو گاچا، داشته است و معمولاً دقیقاً می‌دانند چگونه به مخاطبان هدف خود دست یابند. Fleet Command به عنوان یک بازی gacha نیست، بلکه بیشتر به عنوان یک بازی 4X (کاوش، گسترش، بهره برداری و نابودی) ارائه می شود، اما بسیاری از جعبه ها را بررسی می کند تا به عنوان یکی طبقه بندی شوند.

ساخته شده توسط Scopely، همان شرکتی که در Marvel Strike Force ساخته شده است، شما تکه های شخصیت را از طریق کشش های تصادفی و تکمیل وظایف جمع آوری می کنید. از آنجایی که بازی یک MMORPG است، حفظ اتحاد شما یک امر ضروری است، بنابراین، مگر اینکه قصد داشته باشید مقدار قابل توجهی از روز خود را خرد کنید، در نهایت مقداری پول واقعی را وارد فرماندهی ناوگان خواهید کرد.

12 نشان آتش: قهرمانان

این بازی یک نقش آفرینی تاکتیکی است که بیش از 30 سال قدمت دارد و اکنون با فرمت gacha در موبایل در دسترس است. به‌عنوان یک عنوان نینتندو، تاریخچه و نام تجاری آن، آن را به یک انتخاب واضح در هنگام بررسی بازی‌های مطمئن و سرگرم‌کننده تبدیل می‌کند. کوئست‌ها و نبردهای مبتنی بر داستان وجود دارد که همگی برای خانواده‌ها مناسب هستند.

مطالب مرتبط: نشان آتش: نکات قهرمانان برای مبتدیان

خریدهای درون برنامه ای عمدتاً برای تقویت شخصیت ها و به دست آوردن تجهیزات برای افزایش سریع آمار شما هستند. بازی Fire Emblem: Heroes بدون خرج کردن پول امکان پذیر است، به شرطی که مایل باشید و منتظر بمانید تا آمارهای زمان‌بندی شده دوباره تولید شوند.

11 Shin Megami Tensei: Liberation DX2

یک RPG کلاسیک از یک تایتان بازی دیگر، سگا، Shin Megami Tensei: Liberation DX2 از سری بازی‌های Canon SMT است که داستان‌ها و شخصیت‌های جدیدی را به نمایش می‌گذارد. شخصیتی که شما نقش آن را بازی می‌کنید، و همچنین مهمانی‌تان، کاملاً قابل شخصی‌سازی هستند و بیش از 100 شیطان وجود دارد که می‌توانید با آنها جنگ کنید.

SMT: Liberation جنبه داستان‌گویی عمیقی دارد که بازی را همراهی می‌کند و به راحتی می‌توان زمان را در آن فرو برد. خرید درون برنامه ای در درجه اول برای باز کردن قفل ویژگی ها و گزینه های شخصیت است، بنابراین می توان بازی را با هزینه اندک یا بدون هزینه انجام داد.

10 Final Fantasy Brave Exvius

یک بازی RPG کلاسیک از سری فاینال فانتزی، نبردهای موبایل به سبک ساده ای برای بازی آسان هستند. گیم پلی مبتنی بر استراتژی و نبردهای PvP به همراه عناصر جهان باز وجود دارد. شما می توانید مسیرهای مخفی و سیاه چال ها را در طول داستان اصلی یا ماموریت های جانبی کاوش کنید.

Brave Exvius در به تصویر کشیدن دنیای کلی فاینال فانتزی در یک رسانه کوچکتر و با داستانی به قدرتمندی نسخه های بزرگ کار خوبی انجام می دهد. وقتی صحبت از خریدهای درون‌برنامه‌ای به میان می‌آید، هنگام تلاش برای ارتقاء سطح یا تقویت شخصیت خود در PvP، آن‌ها را بسیار جذاب می‌یابید.


9 افسانه های توپ اژدها

یک بازی RPG اکشن بر اساس انیمه نمادین، Dragon Ball Legends یک داستان اصلی و شخصیت‌های کاملاً جدید را به دنیای همیشه در حال گسترش می‌آورد. اگر نمی خواهید همه افراد جدید را یاد بگیرید، می توانید به عنوان شخصیت های آشنا از Dragon Ball نیز بازی کنید.

مطالب مرتبط: بهترین بازی‌های مبارزه‌ای مبتنی بر تیم در تمام دوران

نبردهای بدون رتبه و PvP در برابر دوستان و رقبا وجود دارد. اگرچه می‌توانید آن را کاملاً رایگان بازی کنید، اما مواقعی وجود دارد که خریدهای درون‌برنامه‌ای می‌توانند به شما کمک کنند تا سطح خود را بالا ببرید و از نبردهای خاصی عبور کنید، اگر به تنهایی در حال مبارزه هستید.

8 Raid: Shadow Legends

Raid: Shadow Legends که خود را یک بازی موبایل RPG «freemium» می‌نامد، شما را با شخصیت‌های افسانه‌ای مبارزه می‌کند. بیش از 100 شخصیت قابل بازی برای انتخاب وجود دارد که همگی در قلمرو افسانه ای / جادویی / فانتزی هستند.

شما می‌توانید بازی پایه را کاملا رایگان بازی کنید، اما محدودیت‌هایی برای دسترسی به آن‌ها بدون پرداخت هزینه وجود دارد. خریدهای درون‌برنامه‌ای قفل شخصیت‌ها، آیتم‌ها و سایر ویژگی‌ها را برای ادامه بازی‌تان باز می‌کند.

7 Pokemon Masters EX

یکی دیگر از نام های نمادین در بازی، Pokemon بازی gacha خود را ساخت تا خرید درون برنامه ای را کاملا اختیاری کند. می‌توانید بازی را 100 درصد رایگان بازی کنید، یا هزینه اضافی یا افزایش سریع‌تر را بپردازید. داستان های جدیدی برای بازی با مربیان کلاس از بازی های قبلی نیز وجود دارد.

مرتبط: شخصیت هایی که به طور شگفت انگیزی هنوز در Pokemon Masters EX نیستند

شما کار می کنید تا تیم خود را برای نبردهای 3v3 با مربیان دیگر بسازید. انگیزه ها اهداف معمولی همه بازی های پوکمون هستند – همه آنها را بگیرید و برای تبدیل شدن به بهترین مربی در جهان بجنگید.


6 جنگ ستارگان: کهکشان قهرمانان

EA، لوکاس و دیزنی گرد هم می آیند تا یک RPG موبایل با فرمت کارت کلکسیونی به شما بدهند که به شما امکان می دهد تیم رویایی خود را از شخصیت های نمادین جنگ ستارگان بسازید و با آن ها در مقابل طرف های دیگر بجنگید. بسته به اینکه شخصاً در چه سمتی باشید، می‌توانید در کمپین‌های شخصیت‌های سمت روشن یا کمپین‌های شخصیت‌های سمت تاریک شرکت کنید.

خریدهای درون برنامه ای برای شخصیت های خاص و مقداری پیشرفت در بازی مورد نیاز است، اما سایر خریدها کاملا اختیاری هستند. مقدار پولی که در Galaxy of Heroes فرو می‌کنید به خودتان بستگی دارد.

5 حماسه هفتم

شما می توانید به صورت انفرادی یا در مسابقات PvP و 3v3 Guild Wars در Epic Seven بازی کنید. همچنین Raid Labyrinth وجود دارد که شما را به تلاش برای شکار هیولاها برای دریافت پاداش می فرستد. انیمیشن ها به صورت دو بعدی هستند و در بازی هنری شبیه به Genshin Impact است. همچنین مانند Genshin، توسعه جهانی غنی و خط داستانی جذاب است که شما را به جلو نگه می دارد.

مرتبط: بازی های موبایلی که بیشترین بارگیری شده است

در حالی که امکان بازی Epic Seven کاملاً رایگان وجود دارد، مدتی طول می کشد تا مواردی را که برای ارتقاء سطح نیاز دارید به دست آورید، و بنابراین خرید آن چیزی که برای تکمیل آن چیزی که هنوز پیدا نکرده اید آسان تر خواهد شد. در طول بازی

4 Arknights

یک بازی RPG تاکتیکی با یک بازی دفاعی برج، Arknights برای گیمرهای موبایلی است که به دنبال یک بازی تک نفره هستند. انیمیشن‌های بامزه‌ای وجود دارند که داستان تیره‌تری از یک شرکت داروسازی را پخش می‌کنند که با زمان و مردم مبارزه می‌کند تا عفونتی را که در سراسر کشور پخش می‌شود درمان کند.

برخلاف بسیاری از بازی‌های دیگر در این سبک، Arknights دارای فهرست کاملی از شخصیت‌های مفید و قابل اجرا است، بنابراین لازم نیست برای جذب شخصیت‌های محبوب به بازی ادامه دهید. این باعث می‌شود بازی لذت‌بخش‌تر شود، اما این بستگی به شما دارد که چگونه از منابع خود استفاده می‌کنید.


3 ستاره های کیمیاگری

Alchemy Stars مانند ترکیب Epic Seven و Arknights با RPG استراتژی و دنیایی است که با علم و جادو ساخته شده است. انیمیشن به اندازه بازی های دیگر پویا نیست، اما خط داستانی به همان اندازه جذاب است. همچنین دارای حالت های چند نفره و رقابتی چند نفره است که عناصر بصری را جبران می کند.

مانند Alchemy Stars یا Genshin Impact، شما در این بازی با سیستم gacha شخصیت‌ها را جذب می‌کنید. خوشبختانه، ساختن فهرستی با هر شخصیتی که می‌کشید آسان است، بنابراین این به هیچ وجه روی گیم‌پلی یا لذت بردن تأثیر نمی‌گذارد.

2 نیروی ضربت مارول

مارول و دیزنی چندین بازی گاچا منتشر کرده‌اند، اما Strike Force به طور کلی موفق‌ترین آنها بوده است. این یک بازی RPG نوبتی با گزینه های تک نفره و چند نفره است. طیف گسترده ای از شخصیت های کلاسیک مارول برای بازی با (و علیه) در دسترس هستند – و فهرست به طور مداوم در حال به روز رسانی است.

بازی در عرصه بلادرنگ، بازی را مبتنی بر نبرد، با خط داستانی کمتر قوی‌تر می‌کند، اما به نقاط داستانی کمیک و فیلم‌ها ضربه می‌زند. خریدهای درون‌برنامه‌ای عمدتاً برای باز کردن قفل شخصیت‌ها و تجهیزات است، اگرچه برای بازی ضروری نیست.

1 Genshin Impact

Genshin Impact یک نقش‌پی‌جی زیبا و سرگرم‌کننده با داستانی کاملاً ترسیم‌شده، دارای عناصر فانتزی آمیخته با اکشن ماجراجویی در قالبی جهان باز است. همیشه شخصیت‌های جدید و همچنین سلاح‌هایی اضافه می‌شوند که می‌توانید همه آنها را از طریق قمار در رویدادهای آرزو به دست آورید – یا می‌توانید آنها را به طور کامل خریداری کنید.

با این حال، همه خریدها کاملاً اختیاری هستند و بازی بدون پرداخت پول در آن قابل بازی است. حالت Co-op در Genshin محدود است، اما به عنوان یک بازی انفرادی، ساعت های بی شماری محتوای رایگان ارائه می دهد.

کپی با ذکر منبع بلامانع میباشد: مجله کلیک 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا