تجارت

پرفروش ترین کتاب ارز دیجیتال

سیگنال ارز دیجیتال به عنوان یک راهنما برای معامله‌گران حرفه‌ای بازار عمل می کند. افراد از این سیگنال‌ها به عنوان‌ایده‌هایی جهت خرید یا فروش یک ارز دیجیتال با قیمتی مشخص یا در زمانی خاص به کارگیری می‌کنند.

عوامل مختلفی از جمله اخبار، تحلیل تکنیکال و شرایط فعلی بازار اساس سیگنال‌های ارز دیجیتال را تعیین می‌کنند.

مورد استفاده قرار دادن صحیح این سیگنال‌ها می‌تواند به بهبود استراتژی معاملاتی و کسب سود احتمالی بیشتر کمک کند.

تلگرام، پرطرفدارترین ابزار در میان پلتفرم‌های مختلفی است که‌ تریدر‌ها از آن به منظور دریافت سیگنال، اخبار و تحلیل ارز‌های دیجیتال به کارگیری می نمایند. بهترین کانال پیش بینی ارز دیجیتال را در اینجا مشاهده کنید.

پرفروش ترین کتاب ارز دیجیتال

عوامل بسیاری زیاد وجود دارد که بر روی ارزش ارزهای دیجیتال تاثیر گذار هستند، بنابراین شما باید با توجه به این عوامل بهترین سیگنال ارز دیجیتال را بر گزینید.

خوب است بدانید که تاثیر کرونا بر ارز های دیجیتال سبب شد که این صنعت دچار تغییرات چشمگیری شود و بعضی در این شرایط از سود خوبی برخوردار شدند و برای بعضی دیگر برعکس این قضیه رخ داد.

این روزها مفاهیمی نظیر ارز دیجیتال، بلاک چین و به ویژه بیت کوین برای همه آشنا است یا حداقل یک مرتبه آن‌ها را شنیده‌اند.

 

به علت این محبوبیت روزافزون، علاقه‌مندان نیز به دنبال بهترین منابع به منظور یادگیری مفاهیم ارزهای دیجیتال می باشند.

علاوه بر فیلم‌ها، مقالات وب و کلاس‌های آنلاین و حضوری، کتاب های آموزش ارز دیجیتال در این زمینه ایفای نقش می کنند.

با توجه به روند صعودی محبوبیت صنعت ارزهای دیجیتال، تعداد تریدرها و سرمایه گذاران علاقه‌مند نیز بیش از پیش شده است.

در همین راستا نویسندگان متخصص این حوزه نیز در تلاش هستند تا ماهیت فناوری بلاک چین و سایر مباحث پایه از قبیل ترید الگوریتمی، بهترین روش‌های خرید ارز دیجیتال، کیف پول‌ها، توکن‌های غیرمثلی، مقررات و قوانین مالیاتی کریپتویی و حتی چشم‌انداز آتی امور مالی غیرمتمرکز را به رشته تحریر درآورند.

این موضوع سبب ظهور تعداد زیادی کتاب در حوزه کریپتو شده است.

کتاب؛ اثبات سهام

کتاب؛ اثبات سهام

طبق یک ضرب‌المثل قدیمی که می گوید هرگز نباید یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت کرد، جمله‌ای که در مورد ویتالیک بوترین، خالق اتریوم، هم می توان به کار برد.

دنبال‌کننده‌های وبلاگ او همه بر این باورند که ویتالیک ذهنی مملو از مباحث شگرف دارد. او در این کتاب نگاهی کلی و جذاب به ایده‌های شکل‌گیری مهم‌ترین و بزرگترین بلاک چین کاربردی جهان یعنی اتریوم دارد.

این در حالی است که در نگاه اول ممکن است او جوانی خام به نظر برسد.

کتاب؛ جامعه مجازی

کتاب؛ جامعه مجازی

کتاب جامعه مجازی هرمان نارولا شباهت بسیار زیادی به داستان‌های علمی تخیلی دارد. او بر عکس افرادی که جهان آینده را به علت گرفتار شدن انسان در محیط مبتنی بر فناوری یک ویران‌شهر می‌دانند، از رویکردی تازه و جدید به منظور کنارآمدن با مفهوم و پیامدهای نوظهور متاورس به کارگیری می‌کند.

در نتیجه اگر در دنیای کریپتو بخشی که به آن علاقه مند هستید، متاورس است، باید در فهرست بهترین کتاب های مخصوص یادگیری ارزهای دیجیتال این مورد را در اولویت جای دهید.

اگرچه بسیاری از مفسران این کتاب تمام تمرکزشان بر آینده است، اما نارولا با نگاهی به تاریخ بشر متاورس را صرفا شکل جدیدی از تمایل تکراری انسان در طول قرن‌ها جهت به وجود آوردن جهانی جایگزین می‌داند.

این جهان جایگزین، گاه از عقاید مذهبی تاثیر گرفته و گاه به دست آمده از خواسته‌های دنیوی مانند ارضای علایق طرفداران ورزشی است.

کتاب؛ حقیقت درباره کریپتو

سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال اغلب برای افراد تازه کار و آماتور یک پروسه پیچیده و همراه با اضطراب است.

ریک ادلمن نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، با هدف آسان تر کردن این پروسه، کتاب راهنمای ساده‌ای با نام «حقیقت درباره کریپتو» برای فناوری بلاک چین و دارایی‌های دیجیتال را ارائه کرده است.

خوانندگان با خواندن خاطرات ریک از اولین مواجهه او با رمز ارزها در سال‌های 2012 و 2013، همان زمانی که او برای نخستین بار واژه‌های بیت کوین و ارز دیجیتال را شنید، برای دنبال کردن ماجرای کتاب علاقه‌مندتر می‌شوند.

کتاب؛ معامله گر منضبط

کتاب؛ معامله گر منضبط

کتاب معامله‌گر منضبط از مطرح ترین و معروف ترین کتاب‌هایی است که اولین بار به جنبه روانی معامله‌گران موفق اشاره داشته است.

در این کتاب مارک داگلاس به ارزیابی عوامل تاثیرگذار بر پروسه افزایش سرمایه بیشتر معامله‌گران می‌پردازد و بررسی می‌کند که چرا برای بسیاری از تریدرها، این پروسه از رشد ثابت و پیوسته ای برخوردار نیست.

داگلاس شیوه هایی عملی برای برطرف کردن محدودیت‌های ذهنی معامله‌گر ارائه می‌کند و با نتایج خاص و ویژه خود، به این افراد کمک می‌کند.

داگلاس قدم به قدم با تریدر، احساسات روانی و ذهنی را مورد ارزیابی قرار می دهد و به آن‌ها نشان می‌دهد که احتمالا همان افکار و ذهنیت شخصی است که مانع رشد و پیشرفت معامله‌گر می شود.

اگرچه صنعت کریپتوکارنسی از قدمت طولانی برخوردار نیست، اما موفق شده است به سرعت طرفداران بسیاری را به سمت خود بکشاند. طی جند سال اخیر علاقه‌مندان حوزه کریپتو به دنبال یادگیری عمیق‌تری بوده‌اند.

علاوه بر شرکت در کلاس‌ها و تماشای فیلم، مطالعه کردن یک سری کتاب نیز به یادگیری حوزه ارزهای دیجیتال کمک چشم گیری می کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا