بازی ها

اوکراینی Dev Frogwares Kickstarter را برای عنوان شرلوک هلمز پس از نبردهای قانونی و جابجایی راه اندازی کرد

 

Frogwares قصد دارد شرلوک هلمز بیدار شده را بازسازی کند، اما همچنین قسمت هایی را بازنویسی می کند تا “ادامه داستان شرلوک جوان” باشد.

Frogwares اعلام کرده است که آخرین پروژه خود در واقع بازسازی یکی از عناوین قدیمی آن خواهد بود. Sherlock Holmes The Awakened ابتدا برای PC در سال 2007 منتشر شد، در سال 2008 بازسازی شد و اکنون برای PS5، Xbox Series X|S و Nintendo Switch بازسازی خواهد شد.

Frogwares در نوشت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که شرلوک هلمز بیدار شده را معرفی کنیم، یک بازسازی کامل و بازنویسی اساسی از کراس اوور لاوکرافت-شرلوک 2006 ما.” اطلاعیه امروز. Frogwares قصد دارد به زودی یک کمپین Kickstarter راه اندازی کند تا “ایمنی بخش های نهایی تولید” باشد.

مطالب مرتبط: بازی های رمز و راز قتل قاتل برای آزمایش مهارت های کارآگاهی شما

گیمر ویدیوی روز

Sherlock Holmes The Awakened علاوه بر بازسازی برای سخت‌افزار مدرن، بازنویسی می‌شود تا «ادامه داستان شرلوک جوان و وحشت‌های وحشتناکی باشد که او و واتسون در اولین پرونده بزرگ با هم با آن روبرو شدند».

Frogwares در طول یک سال و نیم گذشته دوران سختی را پشت سر گذاشته است. مناقشه حقوقی جاری بر سر شهر غرق شده با ناشر سابق Nacon، انرژی و منابع زیادی را از Frogwares گرفته است و به گفته Frogwares، منجر به از دست دادن درآمد نیز شده است. سپس هزینه های جابجایی پس از تهاجم روسیه به اوکراین، هر چه پول Frogwares باقی مانده بود، گرفت. Epic MegaGrant به موقع کمک زیادی به جابجایی استودیو به کشورهای اروپایی نزدیک کرد، اما این اعلامیه Kickstarter نشان می‌دهد که Frogwares هنوز برای سرمایه‌گذاری برای توسعه عنوان بعدی خود به دنبال پول نقد است.

Frogwares چند تصویر تیزر در ماه مه منتشر کرد و اعلامیه امروز نیز به دنبال آن بود چند هنر مفهومی نمایش عناصر ترسناک ترسناک Lovecraftian که از سازنده اوکراینی انتظار داشتیم. می توانید در Kickstarter ثبت نام کنید تا از شروع کمپین مطلع شوید یا دنبال کنید Frogwares در توییتر منتظر اطلاعیه باشید

بعدی: پیش نمایش تست فنی بسته Exoprimal – وعده را نشان می دهد، اما نیاز به تکامل دارد

کپی با ذکر منبع بلامانع میباشد : مجله کلیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا