بازی ها

Warhammer 40,000: Battlesector: بهترین نکات مبتدی

[ad_1]

Warhammer 40,000: Battlesector یک بازی استراتژیک پیچیده و چند لایه است که در دنیای Warhammer عنوان می شود. Battlesector در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد، جایی که جنگ یک اتفاق عادی است. شما و سربازانتان باید در مجموعه‌ای از سیارات بجنگید و سعی کنید مجموعه‌ای از رویدادهای تلخ را از آشکار شدن متوقف کنید. Battlesector نبردهای نوبتی را با عناصر استراتژیک ترکیب می کند تا تجربه ای قوی و چالش برانگیز ایجاد کند.مطالب مرتبط: بهترین بازی های استراتژی تاکتیکی برای مبتدیان

Battlesector، مانند بسیاری دیگر از بازی‌های استراتژیک ظریف، به سرمایه‌گذاری زمان زیادی نیاز دارد تا از تجربه گیم‌پلی و همچنین روایت حداکثر استفاده را ببرید. داستان در اینجا کمتر مورد توجه است، اما هنوز اطلاعات کافی و جهان سازی را برای شما به ارمغان می آورد. نکات زیر به شما کمک می کند تا در اولین باری که وارد بازی می شوید درک کنید.

به روز شده در 25 ژوئیه 2022 توسط سم ریوز:Warhammer 40,000: Battlesector مدتی است که منتشر شده است و به بازیکنان زمان کافی برای پیدا کردن و ایجاد استراتژی‌ها و راه‌حل‌های منحصربه‌فرد می‌دهد تا بازی را برای مبتدیان و کهنه‌کارها کمی آسان‌تر کند. خوشبختانه، گزینه های زیادی در دسترس شماست و مسیرهای بی شماری که می توانید طی کنید. این نکات و استراتژی‌های اضافی Battlesector باعث می‌شود شما خارج از چارچوب فکر کنید، اما به عنوان بازیکنی با دانش عمیق‌تر از بازی و مکانیک‌های خود، احساس اعتماد به نفس و توانایی بیشتری داشته باشید.

با مجهز شدن به گزینه‌های بیشتر، تصمیم‌های استراتژیک و اطلاعات مربوط به واحدها و کلاس‌های خود، Tyranids را به چپ و راست می‌کشید. بیایید بیرون برویم و به انبوه فرشتگان خون، تفنگداران فضایی و خواهران نبرد بپیوندیم و تهدید زیر چکمه هایمان را بشکنیم!

گیمر ویدیوی روز

12 تمام آموزش ها را کامل کنید

Warhammer 40,000: Battlesector قطعات متحرک زیادی دارد. اگر بدون گذراندن دوره‌های آموزشی وارد کمپین شوید، ممکن است خود را در مضیقه قرار دهید. بازی‌های استراتژیک، طبیعتاً می‌توانند در ابتدا بسیار پیچیده و طاقت‌فرسا باشند.

بازی سه آموزش را مستقیماً از منوی اصلی ارائه می دهد، یعنی حرکت و دستورات، مبارزه پیشرفته و سلاح و زره. خوشبختانه، بازی به شما یادآوری می‌کند که ابتدا آموزش‌ها را انجام دهید، حتی اگر مستقیماً به منوی کمپین جدید بروید. این آموزش‌ها مطمئن می‌شوند که مکانیک‌های اساسی بازی را می‌شناسید، با پیچیدگی‌های نبرد که برای کشف خودتان باقی مانده است.


11 انتخاب مشکل درست

Battlesector با وجود اینکه یک بازی استراتژیک عمیق است، بسته به سطح مهارت یا آشنایی شما با این سبک، چهار گزینه دشواری مختلف را ارائه می دهد. پس از شروع یک کمپین جدید، می توانید از بین Initiate، Astartes، Lieutenant یا Company Captain انتخاب کنید.

اگر با این ژانر آشنایی ندارید، بهتر است با Initiate یا Astartes شروع کنید. بدیهی است، اگر شما برای یک چالش بزرگ آماده هستید، ستوان یا کاپیتان شرکت را انتخاب کنید. اگر متوجه شدید که سطح دشواری با اولویت شما مطابقت ندارد، همیشه می توانید یک کمپین جدید راه اندازی کنید.

10 با واحدهای خود کنار بیایید

بازی‌های استراتژی معمولاً تعداد زیادی نیرو یا واحدهای مختلف را به شما پیشنهاد می‌کنند تا در کمپین‌ها یا درگیری‌ها از آنها استفاده کنید. Battlesector هیچ تفاوتی ندارد و تضمین می کند که همیشه یک نوع واحد منحصر به فرد برای کنترل در طول ماموریت دارید.

مرتبط: بهترین بازی های استراتژیک در فضا

هر واحد کمی متفاوت از یکدیگر بازی می کند و یادگیری در مورد آنها برای موفقیت شما حیاتی خواهد بود. شما می توانید واحدهایی مانند Intercessors و Aggressors را کنترل کنید. با ضربه زدن روی یک دکمه، منوی کوچکی باز می شود که جزئیات بیشتری در مورد ویژگی ها و توانایی های آنها به شما می دهد.

9 هم افزایی را در واحدهای خود بیابید

هر واحد در Battlesector کاملا منحصر به فرد است. در حالی که بسیاری از آنها توانایی مشابهی برای از بین بردن تهدید Tyranoid دارند، برخی برای موقعیت‌های خاص مناسب‌تر هستند. این بدان معنی است که شما باید تیم خود را برای هم افزایی با یکدیگر بسازید. آیا واحدهایی دارید که در برد طولانی عالی هستند، اما دشمنانی پشت سر شما قرار دارند؟ برای محافظت از فروشندگان آسیب دوربرد خود، چند دستگاه را با یک غوغا قدرتمند قرار دهید و درمان کنید.

واحدهای شما می‌توانند امتیاز ارتقا را نیز دریافت کنند، بنابراین استراتژی‌هایی که کدام واحدها نیاز به اصلاح دارند و کدام یک می‌توانند به همین شکل ادامه دهند، شما را از همه چیز جلوتر می‌آورد. ساختن شخصیت ها با هم افزایی در ذهن به شما در مبارزات بعدی کمک می کند زیرا تقریباً همیشه در طول داستان به واحدهای مشابه دسترسی خواهید داشت.

8 از کلاس های با Melee استفاده کنید

در بسیاری از مواقع، بازی‌های استراتژیک به‌عنوان یک فکر بعدی، غوغا می‌کنند و به مکانیک تیراندازی مبتنی بر صدک و محدوده‌ای که بین Battlesector و بازی‌های دیگر مانند XCOM به اشتراک گذاشته می‌شود، متمایل می‌شوند. خوشبختانه، Battlesector باعث می‌شود که بسیاری از کلاس‌ها گزینه‌ای برای غوغا داشته باشند که بسیار ارزشمند است.

برخی از مهارت‌ها و درختان به شما این امکان را می‌دهند که چندین بار غوغا کنید، غوغا کنید، و حتی در یک یا دو ضربه از شر دشمنان بزرگ خلاص شوید. در حالی که شما امنیت و پوشش را مبادله می کنید، حملات غوغا می تواند آسیب های زیادی را از بین ببرد، به خصوص زمانی که توسط طبقات مناسب استفاده شود.

7 نقاط اقدام کلیدی هستند

برای حمله، حرکت و فرماندهی نیروهای خود در Battlesector، باید به AP یا Action Points تکیه کنید. امتیازات اکشن تقریباً برای هر عملی در بازی ضروری است، جدای از حرکات خاص و توانایی های محدودتر مانند overwatch.

Battlesector یک بازی استراتژیک معمولی مبتنی بر نوبت است، بنابراین در نوبت بعدی امتیازات اکشن خود را دوباره پر می کنید. اگر تا به حال مطمئن نیستید که چند نقطه عمل در یک واحد معین دارید، به سادگی آنها را برجسته کنید تا متوجه شوید.


6 روی فرمانده خود تمرکز کنید

یکی از بهترین شخصیت هایی که در Battlesector استفاده می شود، فرمانده شما است. فرمانده شما اساساً شخصیت اصلی شماست و کسی است که از طریق درخت پیشرفت فناوری در بین ماموریت ها ارتقا می یابد. فرمانده شما معمولاً برخی از بهترین حملات و توانایی های بازی را دارد.

در طول ماموریت در کمپین، همیشه مطمئن شوید که فرمانده شما در انبوه نبرد است. آنها به طور کلی بیشترین امتیاز اکشن را حداقل در ابتدای بازی دارند و می توانند آسیب زیادی وارد کنند.

5 از نقشه تاکتیکی استفاده کنید

آیا می دانستید که Battlesector دارای یک نقشه تاکتیکی برای استفاده در طول ماموریت است؟ نقشه تاکتیکی بسیار مفید را می توان با فشار سریع یک دکمه بالا کشید و یک نمای کلی از کل زمین بازی به شما ارائه می دهد. در حالی که نقشه تاکتیکی ممکن است در ماموریت های اولیه چندان مفید نباشد، اما مطمئناً در مواقعی که میدان جنگ شلوغ می شود کمک خواهد کرد.

مطالب مرتبط: بهترین بازی های RPG استراتژی فانتزی تاریک

واحدهای شما با رنگ سبز و واحدهای دشمن به رنگ قرمز نشان داده شده اند. برای هر مکان یک کاشی وجود دارد که می توانید به آن جابجا شوید. در طول حملات واقعاً کمک زیادی نخواهد کرد، اما به عنوان مثال برای ایجاد موقعیت های استراتژیک برای کنار زدن دشمنان بسیار مفید خواهد بود. با توجه بیشتر به نقشه و حرکات دشمن، در کمترین زمان ممکن بدون بررسی Battlesector بازی خواهید کرد.

4 مدیریت ارتش

بین ماموریت های کمپین، این فرصت به شما داده می شود تا با بسیاری از جنبه های بازی سرهم بندی کنید. یکی از بهترین کارهایی که باید در این لحظات آرام انجام داد، مدیریت کل ارتش است. ورود به منوی مدیریت ارتش به شما این امکان را می دهد که نیروهای جدید را استخدام کرده و سایرین را برای رزرو اضافه کنید.

از آنجایی که فهرست واحدهای شما در طول کمپین بزرگ می‌شود، مدیریت واحدهایی که باید وارد نبرد شوند از اهمیت بالایی برخوردار است. ذخایر در اصل پشتیبان شما هستند، بنابراین از آن بخش از صفحه مدیریت غافل نشوید. اگر متوجه شدید که ارتش نامناسبی برای ماموریت دارید، ترکیب متفاوتی از نیروها را امتحان کنید.

3 HQ Upgrade Tech Tree

یکی دیگر از جنبه های گیم پلی که می توانید در بین ماموریت ها از آن لذت ببرید، درخت فناوری HQ Upgrade است. این درخت فناوری اساساً یک مسیر پیشرفت است که با توانایی‌های مفید، علاقه‌مندان و مهارت‌های غیرفعال برای فرمانده شما پر شده است.

برای باز کردن یک مهارت جدید، ابتدا به مقدار مورد نیاز از نشانه های مهارت نیاز دارید. هر ماموریت جدید این توکن ها را به عنوان پاداشی برای تکمیل موفقیت آمیز به شما ارائه می دهد. بیشتر مهارت‌ها حداقل به دو امتیاز نیاز دارند، بنابراین هوشمندانه است که از قبل برنامه‌ریزی کنید تا برای مهارت‌هایی که بیشتر می‌خواهید در خود درخت پس‌انداز کنید. با این حال، ابتدا باید یک لایه قبلی را باز کنید.


2 از ذخیره و بارگذاری مجدد نترسید

تابع ذخیره به دلایلی وجود دارد! اگر زمانی متوجه شدید که پس از مرگ نابهنگام، همان ذخیره خودکار را دوباره بارگیری می کنید، ممکن است بخواهید ذخیره قبلی را دوباره بارگیری کنید. ذخیره مکرر و دستی می تواند شما را برای مقابله با حرکات غافلگیرکننده دشمن، تصمیمات ضعیف یا تصادفات تصادفی آماده کند.

ذخیره و بارگذاری مجدد همچنین به شما این فرصت را می دهد که ارتقاء و ترکیب واحدها را بدون نگرانی زیاد برای موفقیت اولیه آزمایش کنید. خوشبختانه، Battlesector به شما این امکان را می‌دهد که در طول ماموریت‌ها و در منوی انتخاب ماموریت ذخیره کنید، به این معنی که هرگز نیازی به بازی طولانی برای گرفتن پشتیبان نخواهید داشت.


1 درگیری ها برای تمرین عالی هستند

جدا از کمپین اصلی، می توانید در درگیری ها نیز بازی کنید. درگیری‌ها که از منوی اصلی قابل دسترسی هستند به شما این امکان را می‌دهند که جنبه‌های مختلف گیم‌پلی، اندازه نقشه و قوانین را تنظیم کنید تا هر طور که می‌خواهید بازی کنید. درگیری ها نیز یک راه عالی برای تمرین استراتژی های شما هستند.

واقعاً هیچ فشاری در طول یک زد و خورد وجود ندارد، زیرا آنها صرفاً به عنوان میدان های نبرد جعبه ماسه ای هستند که مطابق با ترجیحات شما تنظیم شده اند. اگر متوجه شدید که در یک ماموریت کمپین گیر افتاده اید، به سادگی یک زد و خورد برای تمرین مهارت های خود راه اندازی کنید.

NEXT: بازی‌های اکشنی که باید به صورت نوبتی انجام شوند

[ad_2]
Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا