بازی ها

همه مکان‌های نورث ورن ویستا در کشتی گمشده

 

چند راه بهتر برای غرق شدن در زیبایی گرافیکی وجود دارد کشتی گمشده از مناظر آن هر قاره جدید تا 10 مکان دیدنی جدید برای یافتن دارد که هر یک ویدیوی پانوراما کوتاه ارائه می‌دهند. و از آن بهتر، آنها برای منطقه شما نیز به عنوان Adventurer’s Tome حساب می کنند.

موارد مرتبط: کشتی گمشده: همه مکان های آرتتین ویستا

نورث ورن دارای حداکثر 10 مکان دیدنی است که در پنج منطقه سرسبز آن پراکنده شده است. اما آنها روشن و روشن نیستند و چندین قسمت تاریک تر این قاره مانند معابد شیطانی و جنگل های بیش از حد خطرناک را برجسته می کنند. اما بقیه نفس گیر هستند. از دست دادن چند؟ برای دریافت جزئیات در مورد مکان یافتن هر یک از مکان های چشم انداز شمال ورن، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

گیمر ویدیوی روز

کوچه – روستای رانیا موقعیت ویستا

از پورتال بندر کرونا وارد روستای رانیا شوید. مسیر شمال را از چشم‌انداز Living Quarters دنبال کنید و همانطور که کمی به سمت شمال شرقی می‌پیچید، به راه خود ادامه دهید. در نهایت از چند پله پایین می روید و همانطور که این کار را انجام می دهید منطقه در سمت چپ شما باز می شود. به این سمت بمانید و بین دو بنر به داخل یک منطقه چمن بروید. همانطور که وارد می شوید، به سمت چپ به سمت گوشه بروید تا چشم انداز کوچه را پیدا کنید.

مجسمه باستانی – موقعیت مکانی Fesnar Highlands Vista

از تریپورت Fesnar Highland، به سمت شمال حرکت کنید، گویی به سمت مقبره شمشیرها می روید. در بالای منطقه تریپورت در آن قرار دارد، در امتداد مسیر به سمت غرب برویدو قبل از اینکه به نیمه راه بروید، منظره مجسمه باستانی را خواهید دید.

محله زندگی – موقعیت روستای رانیا ویستا

اگر از طریق پورتال پورت کرونا وارد روستای رانیا شوید، فقط باید چند قدمی به سمت شمال پیاده روی کنید تا با چشم انداز محله زندگی روبرو شوید – که در تضاد کامل با چشم انداز کوچه است که در طول مسیر کمی بیشتر خواهید دید. در سمت راست مسیر است، درست از کنار تیر چراغ دوم و یک بنر قرمز و زرد


مکان مقدس Necromancer’s Sanctum – Balankar Mountains Vista

به تریپورت روستای فانوس دریایی وارد شوید و در مسیر شمال شرقی منطقه را ترک کنید. مستقیم از تپه در چهارراه بالا بروید. در نوک شمالی این مسیر، قبل از اینکه به راست بپیچید و به سمت جنوب شرقی بپیچید، چشم انداز مشرف به نیکرومانسر را خواهید دید.

درخت پرنا – موقعیت جنگل پارنا ویستا

این منظره درست در جنوب تریپورت مقدس پارنا در جنگل پرنا قرار دارد، اما شما باید آن منطقه را در کنار درختان انگور به سمت شمال شرقی ترک کنید و به سمت آن حرکت کنید. در بالای درختان انگور، مسیر جنوب و جنوب را دوباره در دوشاخ دنبال کنید. شما به یک فضای خالی کوچک می رسید، جایی که یک سرسره به سمت حرم وجود دارد. موقعیت چشم انداز در این پاکسازی کوچک است.

بندر – موقعیت بندر کرون ویستا

متأسفانه، این یکی کمی پیاده روی است. پورتال به ورودی بندر یا بندر مرکزی در منطقه بندر کرونا. در هر صورت، سوار شوید و به سمت مرکز شهر بندر کرونا در شرق بروید و آن را در جنوب غربی به سمت بندر ویران رها کنید. به پل طولانی و باریکی خواهید رسید که بالای خود بندر قرار دارد. در نیمه راه این پل با موقعیت Port vista روبرو خواهید شد.

دفتر مرکزی رنجر – مکان جنگل ویستا Vernese

از تریپورت ستاد فرماندهی تکاور بالانکار، هنگامی که به NPC Payla ارتباط برقرار می کنید، از پله های شرق به سمت بالا حرکت کنید. در بالا به سمت راست بپیچید و به سمت جنوب به سمت یک سکوی چوبی گرد کوچک حرکت کنید – جایی که چشم انداز ستاد فرماندهی تکاور را در کنار نرده، مشاهده می کنید که به جنگل نگاه می کند.

قلعه تایرون – موقعیت کوه های بالانکار ویستا

از تریپورت روستای فانوس دریایی در خانه استارکیپر شروع کنید. از پله‌هایی که به سمت جنوب غربی می‌روید حرکت کنید و در بالا، مستقیماً به سمت غرب در سراسر فلات کوچک حرکت کنید و از مسیر شیبدار در سمت دیگر بالا بروید. به سمت راست ادامه دهید و بلافاصله در منطقه بعدی به سمت شمال شرقی بروید، به یک بن بست با یک سرسره طناب. پس استفاده کن در پایین به سمت غرب بروید و به سمت نبردها بروید. در اینجا چشم انداز قلعه تایرون را خواهید دید.

دره – موقعیت مکانی Fesnar Highlands Vista

از تریپورت Fesnar Highland مستقیماً به سمت غرب بروید و سپس از پل به سمت جنوب بروید. در فرود بعدی، پل بعدی را به سمت شرق بروید. در سمت دیگر، سمت چپ مسیر را نگه دارید و چشم انداز دره را در لبه صخره خواهید دید.. مراقب باشید، زیرا یک موبای اسکلتی وجود دارد که در اینجا تولید می‌شود و دارای قابلیت‌های خیره‌کننده است – بنابراین می‌خواهید آن را ارسال کنید و به سرعت از منظره قبل از حرکت به نقطه امن‌تر لذت ببرید.


جاده Vernese – موقعیت جنگل Vernese Vista

اگر از روستای رانیا به جنگل ورنزه رسیدید، مسیر شرق را دنبال کنید و بلافاصله به سمت شمال بپیچید. به سمت شمال ادامه دهید و در سمت چپ مسیر حرکت کنید، و به چشم انداز جاده Vernese خواهید رسید. اگر به یک تقاطع T با مسیرهایی که به سمت شرق یا غرب می‌روند، که توسط گروه‌های Broken Monitor محافظت می‌شوند، برسید، چند قدم زیاده‌روی کرده‌اید.

کپی باذکر منبع بلامانع میباشد : مجله کلیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا