بازی ها

Bully تریلر بازسازی شده توسط طرفداران را در Unreal Engine 5 دریافت می کند

تا کنون، شایعات مربوط به “چیزی در جریان است” با Bully واقعاً منتشر نشده است. این شایعات ابتدا در اوایل سال جاری آغاز شد، اما گزارش‌های جدید از آن زمان تایید کرده‌اند که Rockstar بر روی عرضه GTA 6 متمرکز شده است که به ضرر چندین ریمستر پیشنهادی است.

در این آخرین گزارش‌ها حتی به Bully اشاره نشده است، که ما را به این نتیجه می‌رساند که بازسازی یا دنباله آن اتفاق نمی‌افتد. اما برای اینکه به ما نشان دهد چه چیزی را از دست می‌دهیم، YouTubers TeaserPlay یک تیزر تریلر بازسازی Bully در Unreal Engine 5 ایجاد کرده است.

مطالب مرتبط: همه ما دلتنگ The Old Rockstar هستیم

اگر چیزی در Unreal Engine 5 دیده اید، می دانید که این موتور یک جهش کوانتومی به جلو برای بازی است. نورپردازی، بافت ها و انیمیشن ها فراتر از چیزی است که در نسل های قبلی بازی دیده بودیم. TeaserPlay در این تریلر بازسازی Bully از Unreal Engine 5 نهایت استفاده را می‌کند و نشان می‌دهد که جیمی هاپکینز در صورت بازسازی بازی، چه ظاهری می‌تواند داشته باشد.

گیمر ویدیوی روز

مقایسه کنار هم نشان می دهد که تریلر چقدر نسبت به نسخه اصلی پیشرفت کرده است. جیمی و مدیر کرابلسنیچ هر دو مدل های شخصیتی بسیار دقیق تری دارند، در حالی که آکادمی Bullworth یک مدرسه کاملاً جدید در داخل و خارج به نظر می رسد. تنها انتقادی که واقعاً می‌توان ارائه کرد این است که TeaserPlay بیش از دو مدل برای نشان دادن دانش‌آموزان در Bullworth ایجاد نکرده است، نه اینکه نسخه اصلی 2006 برای شروع این تعداد دانش‌آموز تصادفی را به خود زحمت داده است.

برای کسانی که زمانی که Bully برای اولین بار منتشر نشد، به آن فکر کنید مانند اکثر بازی‌های GTA، اما به جای یک شهر باز بزرگ برای ایجاد آشفتگی، این شهر کوچکتر و یک مدرسه شبانه روزی خصوصی است. به جای اسلحه یا موشک انداز، به تیرکمان و چوب بیسبال مسلح می شوید و به جای ماشین و موتور سیکلت می توانید با اسکیت بورد و دوچرخه سوار شوید. با این حال، گیم پلی اصلی تا حد زیادی یکسان است و جیمی ماموریت هایی را انجام می دهد تا با گروه های اجتماعی مختلف بولورث هماهنگ شود.


یک دنباله در ابتدا برنامه ریزی شده بود، اما در سال 2009 کنار گذاشته شد. شایعات مربوط به بازسازی و دنباله های آن تاکنون به نتیجه نرسیده است. راک استار در حال حاضر با GTA 6 که طبق گزارشات از سال 2014 در حال توسعه بوده است، در دست است. همچنین برای اولین بار در تاریخ فرنچایز، یک قهرمان زن حضور خواهد داشت.

کپی بل ذکر منبع بلامانع میباشد: مجله کلیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا