بازی ها

The Lost Wild یک ترسناک کاملاً جدید برای بقای دایناسورها از آناپورنا است

The Lost Wild یک ماجراجویی ترسناک و روایی بقا است که توسط متخصصان مستقل Annapurna Interactive منتشر شده است. اما مهم‌تر از همه، فکر می‌کنم موافق باشید، این است که داینا دارد. تعداد زیادی داینو. اینها دایناسورهای هار شما نیستند که صدها نفر به سمت شما می‌دوند، مانند بازی Exoprimal، بلکه ترسناک‌تر و باهوش‌تر هستند. زیرا شما، بازیکن، باید در برابر این موفقیت های تکاملی که صدها میلیون سال بر سیاره سیاره تسلط داشتند، تحمل کنید، و قرار نیست تفنگ های خودکار برای کمک به شما داشته باشند.

بازی Lost Wild بازیکنانی را می‌یابد که در یک «دنیای اولیه خشن» سرگردان شده‌اند و بقا به توانایی بازیکنان برای تسلط بر ریتم‌های آن و پیش‌بینی خطرات آن بستگی دارد. این بازی یک ماجراجویی ترسناک بقا در مورد غلبه بر “مهم ترین اشکال زندگی طبیعت” است. خدایا من می توانم جف گلدبام را در گوشم بشنوم.

گیمر ویدیوی روز

مطالب مرتبط: شکارچی فسیل دایناسور مرا وادار می کند در انتخاب شغلم تجدید نظر کنم

بازی توسعه دهنده، Great Ape Games، نویدبخش زیادی برای طرفداران دینو در آنجا است، زیرا این دایناهای درون بازی مانند حیوانات وحشی رفتار می کنند و نه مانند هیولاها. بنابراین بازیکنان باید انتظار هوش مصنوعی مناسبی داشته باشند. این محیط‌ها به‌عنوان یک بیابان ماقبل تاریخ توصیف می‌شوند و در تریلر مختصری که Annapurna به نمایش گذاشت، ما شاخ و برگ‌های واقع‌گرایانه‌ای را دیدیم که به خوبی می‌توانستند این خزندگان خونگرم را پنهان کرده و استتار کنند، و همچنین نگاه خوبی به برخی از آنها داشتیم.

توسعه‌دهندگان هشدار می‌دهند: «غلبه کنید، حواس‌تان را پرت کنید، بدوید، و اگر همه چیز شکست خورد، پنهان شوید»، زیرا بازیکنان می‌دوند یا سعی می‌کنند با استفاده از سلاح‌های غیر کشنده که منجر به «گیم‌پلی شدید به سبک موش و گربه» می‌شود، ارعاب کنند.

از ظاهر تریلر و اطلاعات موجود، کمی رمز و راز وجود دارد زیرا بازیکن باید داستان اتفاقی را که رخ داده را فاش کند، زیرا شما و یک NPC راه خود را از طریق “امکانات” می‌گذرانید و نحوه وقوع همه این اتفاقات را با هم ترکیب می‌کنید.

فراتر از آن، در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد بازی وجود ندارد. The Lost Wild برای Steam تنظیم شده است و کنسول “TBD” را راه اندازی می کند، بنابراین باید دید که آیا بازیکنان کنسول به آن دست خواهند یافت یا خیر، اما اگر در نهایت برای کنسول ها معرفی شود، تعجب آور نخواهد بود. هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده است. اما همانطور که همه ما می دانیم و همانطور که گلدبلوم زمانی گفته بود، زندگی راهی پیدا می کند …

بعدی: The Last Of Us وقتی اصلاً اتفاقی نمی افتد بهترین است


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا