آموزشی

راز درخشش ظروف و سلامت خانواده

تمیزی بیشتر با قرص ماشین ظرفشویی فینیش

 

به منظور شستشوی ظروف توسط ماشین ظرفشویی به قرص ماشین ظرفشویی نیاز است. یکی از بهترین قرص ها، قرص ماشین ظرفشویی فینیش است. قرص فینیش در انواع مختلفی در بازار وجود دارد و هرکدام قدرت چربی زدایی متفاوتی دارند. قرص ظرفشویی کوآنتوم، کوآنتوم مکس، کوآنتوم آلتیمیت و فینیش کلاسیک از رایج ترین قرص های ماشین ظرفشویی فینیش است. قرص فینیش کلاسیک قدرت چربی زدایی کمتری دارد و از آن برای شستن ظروف حساس و کریستالی که احتمال ایجاد خط و خش بر آن ها وجود دارد، استفاده می شود. قرص کوآنتوم آلتیمیت فینیش بالاترین قدرت چربی زدایی را دارد و از آن برای شستشوی ظروف بسیار چرب در تعداد بالا استفاده می شود. تمامی قرص های فینیش، دارای قابلیت درخشان کنندگی و جلادهندگی ظروف هستند و در انتهای شستشو ظروفی درخشان را به کاربر تحویل می دهند. تمامی قرص های ماشین ظرفشویی فینیش دارای قابلیت رسوب زدایی هستند. قابلیت رسوب زدایی سبب می گردد تا رسوبات ماشین ظرفشویی از جمله مواد غذایی باقیمانده از ماشین ظرفشویی پاک شده و طول عمر مفید ماشین افزایش یابد. اگر رسوبات در ماشین ظرفشویی باقی بمانند، محل خوبی جهت رشد باکتری ها و قارچ ها بوده و علاوه بر اینکه بوی نامناسبی از دستگاه ساطع می گردد، شستشوی ظروف به طور مناسبی انجام نمی پذیرد. برای اینکه از بهترین عملکرد قرص ماشین ظرفشویی فینیش استفاده کنیم لازم است تا نوع اصل قرص ماشین ظرفشویی را تهیه کنیم. به منظور تهیه اصل قرص ماشین فینیش بهتر است به مناطق آزاد تجاری مراجعه کرده و یا به فروشگاه های اینترنتی معتبری که به فروش کالا از مناطق آزاد تجاری می پردازند مراجعه شود. قرص ماشین ظرفشویی فینیش از بهترین و باکیفیت ترین قرص های ماشین ظرفشویی است که خرید آن به خریداران عزیز توصیه می گردد.

خرابی ماشین لباسشویی و باز نشدن  قرص در آن

 

قرص اصل ماشین ظرفشویی ویژگی های زیادی دارد. یکی از این ویژگی ها حلالیت بالای قرص و حل شدن آن در ماشین ظرفشویی است. حل نشدن قرص ماشین ظرفشویی می تواند دلایل زیاد و متعددی داشته باشد. اگر قرص تقلبی باشد و کیفیت مناسبی نداشته باشد، پوشش پلاستیکی قرص در آب حل نمی شود و به این طریق شستشوی ظروف مناسب انجام نمی گیرد.ممکن است علت حل نشدن قرص ماشین ظرفشویی به این دلیل باشد که آب به دمای مطلوب نمی رسد. همچنین در صورتی که سطح آب در داخل ماشین ظرفشویی کم باشد، قرص در ماشین حل نمی شود. یکی از دلایل حل نشدن قرص که به مرور اتفاق می افتد، حل نشدن قرص در ماشین به دلیل کیپ شدن سوراخ های آبفشان ماشین ظرفشویی است. اگر از قرص های نامناسب استفاده شود که قابلیت رسوب زدایی ندارند و یا از ترکیباتی جهت رسوب زدایی ماشین ظرفشویی استفاده نشود، به مرور زمان آبفشان های ماشین و لوله های آن در اثر باقیمانده پسماند غذا و چربی و رسوبات آب کیپ شده و آب مناسب و به اندازه ای وارد ماشین ظرفشویی نخواهد شد. لذا قرص در آب ماشین ظرفشویی به طور مناسبی حل نمی شود.

 

سلامت خانواده و درخشش ظروف با استفاده از قرص و ماشین ظرفشویی

سلامت خانواده و درخشش ظروف با استفاده از قرص و ماشین ظرفشویی

 

استفاده از ماشین ظرفشویی و قرص ظرفشویی مزایای زیادی را برای خانواده به دنبال دارد. یکی از مهمترین این مزایا حفظ سلامت خانواده ها و درخشندگی هرچه بیشتر ظروف است. زمانی که خانواده ها به صورت دستی از اسکاچ جهت شستشوی ظروف استفاده می کنند، اسکاچ به مرور زمان محل تجمع قارچ و باکتری ها شده و شستشوی مناسبی برای ظروف انجام نمی دهد. حتی ممکن است ظروف حساس و کریستالی در شستشوی دستی دچار خط و خش شوند. تمامی این موارد در ماشین ظرفشویی مرتفع شده و تمامی تهدیدها به فرصت تبدیل شده است. زمانی که از ماشین ظرفشویی استفاده می شود، قارچ و باکتری در ماشین تجمع نمی کند و شستشوی ظروف بهتر و به صورت پاکیزه تری انجام می گیرد. همچنین انواع قرص ماشین ظرفشویی دارای قابلیت جلادهندگی هستند، این قابلیت سبب می گردد تا در انتهای کار و در اتمام شستشو ظروف بسیار درخشان به نظر برسند. اگر قرار بود تا در شستشوی دستی با استفاده از اسکاچ به چنین درخشندگی دست پیدا کنیم، می بایست علاوه بر صرف وقت بیشتر از انواع مواد و شوینده ها استفاده کنیم و در انتها نیز درخشندگی نظیر به درخشندگی ظروف در ماشین ظرفشویی را به دست نمی آوریم.

منبع مطلب: https://araskharid.com/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا