آموزشی

چگونه با رنگ های متنوع استایل کژوال جذاب بسازیم؟

خوب لباس پوشیدن مهارتی است که امروزه همه ما به آن احتیاج داریم. چون دیگر به مانند گذشته انواع لباس‌های مردانه به مدل های اندک محدود نیستند و تنوع گسترده‌ای پیدا کرده‌اند؛ بنابراین شما می‌توانید مدل‌ها و طرح‌های زیادی از آن‌ها را در فروشگاه‌های عرضه لباس مشاهده کنید.

اما این تنها بخشی از مشکلات آقایان برای انتخاب لباس مناسب در استایل‌های مردانه است. چون درحال حاضر لباس‌های مردانه در رنگ‌های متنوعی نیز تولید می‌شوند که خود چالش دیگری برای آقایان ایجاد می‌کند. درواقع زمانی که شما وارد فرآیند انتخاب رنگ لباس می‌شوید، باید پارامترهای مختلفی را درنظر بگیرید.

چگونه با رنگ های خنثی هم جذاب به نظر برسیم؟

آبی یکی از رنگ‌های کلاسیک خنثی است که استفاده از آن در یک ست کژوال بسیار ایده‌‌آل خواهد بود. به همین دلیل لباسی که اغلب آبی رنگ است و همیشه ترکیب آن با دیگر لباس‌های مردانه مانند بیلزر یا پیراهن کرم پچ دار استایل جذابی برای شما به ارمغان می‌‌آورد،‌ شلوار جین مردانه است.

یکی دیگر از ترکیب‌های رنگی خنثی، ترکیب رنگ مشکی و سفید است. به‌علاوه این ترکیب رنگی از جمله رایج ترین ترکیب‌های رنگی به حساب می‌آید که همچنان جایگاه خود در استایل آقایان را حفظ کرده و همچنین درحال حاضر به انتخاب اول آقایان در بسیاری از استایل‌های مردانه تبدیل شده است.

ترکیب دو رنگ خنثی آبی و سفید هم می‌تواند برای شما استایل جذابی به ارمغان آورد. ضمنا این ترکیب رنگی برای فصول گرم سال مانند تابستان بسیار مناسب خواهد بود. همچنین پوشیدن یک پیراهن رسمی طرح دار به رنگ آبی و سفید، جلوه جذابی به استایل تابستانی شما می‌بخشد.

با کدام رنگ ها میتوانیم استایل کژوال جذاب برای خودمان ایجاد کنیم؟

همان‌طور که در بخش قبل به آن اشاره کردیم، رنگ‌های خنثی گزینه‌های مناسبی برای ست‌های لباس مردانه هستند که به شما کمک می‌کنند تا استایلتان ظاهری کژوال داشته باشد. البته در ارتباط با این رنگ‌ها همیشه به خاطر داشته باشید که رنگ خنثی لباس شما با رنگ دیگری ترکیب نشود، چون این موضوع باعث می‌شود تا ظاهر استایل کژوال شما آسیب ببیند.

از جمله رنگ‌های خنثایی که می‌توانید از آن‌ها در ست‌های کژوال مردانه استفاده کنید هم می‌توان به رنگ‌های زیتونی، خاکستری، برنزی، کرم و آبی روشن اشاره کرد. ضمنا این رنگ‌ها به خوبی بایکدیگر ترکیب می‌شوند و در نهایت جذابیت بیشتری به استایل ظاهری‌تان می‌بخشند.

از آنجایی که اکسسوری‌های مردانه گزینه‌هایی به حساب می‌آیند که آقایان برای اضافه کردن ظرافت‌های جذاب به استایل خود در اختیار دارند؛ بنابراین در مورد رنگ آن‌ها نیز شما باید حساس باشید. به‌علاوه اکسسوری‌ها بیشتر به عنوان پوشیدنی‌های کژوال شناخته می‌شوند، به همین دلیل اگر رنگ آن‌ها مکمل رنگ دیگر لباس‌های شما باشد، استایل کژوال شما ظاهر کامل‌تری پیدا می‌کند.

سخن پایانی

در آخر باید بگوییم رنگ‌ها به قدری در استایل ظاهری آقایان نقش دارند که اگر به درستی با یکدیگر ترکیب شوند، می‌توانند یک استایل خسته‌کننده را به یک استایل شیک و جذاب تبدیل کنند. به عنوان مثال شما می‌توانید از رنگ‌های روشن در ست لباس مردانه استفاده کنید و با انجام چنین کاری هم وجه تمایزی میان خود و سایر آقایان ایجاد کنید و هم کاری کنید تا ظاهر استایل همیشگی شما متفاوت‌تر از قبل به‌نظر برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا