بازی ها

8 منطقه مخفی که همه از دست داده اند

 

در Rune Factory 5 دنیای بزرگ و متنوعی برای کاوش وجود دارد. اگرچه این سرزمین‌ها ممکن است نسبتاً ساده به نظر برسند، مجموعه‌ای از اسرار و مکان‌های مخفی را می‌توان در سرتاسر آن پیدا کرد. برخی از این مکان ها نیز در تمام مدت آنجا بوده اند و درست زیر بینی شما پنهان شده اند.مطالب مرتبط: چیزهایی که آرزو می‌کردیم قبل از شروع Rune Factory 5 بدانیم

رازهایی که در سرزمین های اطراف ریگبارث نهفته است، در پشت آبشارها یا دیوارهای واهی پنهان نمی شوند. در عوض، آنها در یک دید آشکار پنهان می شوند. حقیقت پشت این مکان ها، گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه، هنگام بازی برای شما نامرئی است. اما با یک نگاه دقیق، کمی آینده نگری و کمی دانش، هنوز هم می توان آنها را پیدا کرد.

تعداد کمی از این اسرار را نمی توان بدون مجهز بودن Foresight Crest یا همراهی NPC شما کشف کرد.

گیمر ویدیوی روز

8 درخت میوه مخفی ریگبارث

میوه ها یکی از ناخوشایندترین محصولات برای جمع آوری هستند. آنها که از درختان برداشت می شوند، مدت زیادی طول می کشد تا رشد کنند و عملکرد محصول کمتر از متوسط ​​دارند. این با کمبود بذر درخت در دسترس بدتر می شود.

یک مکان وجود دارد که میوه به طور منظم رشد می کند. به منطقه مشاهده در شمالی ترین سمت ریگبارث، درست قبل از ساحل دریاچه بروید. در ضلع غربی درخت بزرگی قرار دارد که در حال رشد است انگور، سیب و پرتقال یکسان شما باید خیلی بلند به نظر برسید. پس از مشاهده، می توانید با شلیک طلسم SEED Seal خود به میوه ها برسید.

7 پروفسور هیولا و تغییر نام دهنده

وقتی برای اولین بار بازی را شروع می کنید، تعداد مناسبی از خانه ها در ریگبارث خالی یا غیرقابل دسترس خواهند بود. با این حال، یک خانه، بدون اخطار یا اطلاع قبلی، چند مستاجر را به خود اختصاص می دهد. این خانه پروفسور هیولا و The Renamer است.

مطالب مرتبط: چیزهایی که در Rune Factory 5 معنی ندارند

با توجه به ماهیت بدون پرتره و ثابت بودن آنها به سختی می توان آنها را NPC در نظر گرفت. پروفسور Monster خوانش های آماری را در مورد هر هیولایی که برای آنها آورده اید ارائه می دهد، در حالی که The Renamer به شما این امکان را می دهد که تغییر نام هیولاها، انبارها و حتی اژدهایان مزرعه.

6 قوطی نادر در جنگل های پچ پچ

مکان‌های بی‌شماری برای ماهیگیری در Rune Factory 5 وجود دارد. به این ترتیب، مکان‌های مخفی‌گاه عالی نیز هستند. را حوضچه ای پوشیده از لایی زنبق در جنگل های Whispering Woods نمونه ای از این ایده است. در نگاه اول، این فقط یک مکان ماهیگیری دیگر است، چیز خاصی نیست. اما این حوض یک ویژگی خاص دارد: بهترین مکان برای یافتن قوطی های کمیاب است.

قوطی‌های کمیاب، اگرچه از نظر فنی ناخواسته هستند، یک آیتم ارتقاء بسیار مطلوب هستند. هنگامی که بر روی یک ابزار اعمال می شود، شانس یافتن موارد رایج و نادر را افزایش می دهد. با این حال، این حوض مکانی بسیار محتمل‌تر برای یافتن آیتم است و به طور قابل توجهی بیشتر از هر جای دیگری ظاهر می‌شود.

5 دانه های درخت نامرئی در جنگل های فوروس

جمع آوری میوه می تواند بسیار دردسرساز باشد، به خصوص زمانی که کل بازی را بدون یافتن دانه درختی تجربه می کنید. اما این تقصیر شما نیست، تنها جایی که می توانید آنها را پیدا کنید نامرئی است.

در غرب جنگل‌های فوروس، نه چندان دور از ورودی، منطقه‌ای با درختی افتاده است. از این نقطه دیدن کنید در حالی کهپوشیدن تاج آینده‌نگری یا با یک همراه NPC. در پایه تنه درخت، یک دانه درخت به طور تصادفی انتخاب می شود. این می تواند انگور، سیب، پرتقال یا چشمک باشد که هر روز یکی جدید ظاهر می شود. نمی‌توانید آن را ببینید، اما رابط کاربری نشان می‌دهد که موردی برای برداشتن وجود دارد.


4 دانه های درخت نامرئی توسط The Secluded Hotspring

در امتداد منطقه آتشفشانی کلوه، درست بعد از ورودی آتولز، چشمه آب گرم کوچک و سرسبزی وجود دارد. به درستی به نام “چشمه آب گرم کوه منزوی”. اما این فقط یک انحراف از راز واقعی است. در پایه یک درخت پیچ خورده در نزدیکی ورودی چشمه، دانه درخت نامرئی دیگری وجود دارد.

این دومین مکان از دو مکان است دانه های درخت نامرئی را می توان روزانه یافت. مانند هر مورد نامرئی، برای پیدا کردن آن به Foresight Crest یا یک همراه NPC نیاز دارید. از آنجایی که به مکان سفر سریع Atohl’s End بسیار نزدیک است، این نقطه را می توان به سرعت و به راحتی بررسی کرد.


3 پری های قاچاق معجون عشق

وقتی با یک شریک بالقوه رابطه عاشقانه دارید، هیچ موردی به اندازه آن موثر نیست معجون عشق. اما با داشتن مهارت شیمی 87 مورد نیاز برای ساخت، و قیمت سه میلیون طلا برای خرید، این روش پایدارترین روش نیست. یا اگر این گروه گمراه کننده پری ها نبودند.

مطالب مرتبط: Rune Factory 5: Romance Guide

در سمت جنوب شرقی جنگل‌های فوروس، پشت یک صخره بزرگ، گروهی از هیولای استاندارد پری در حال تخم‌ریزی قرار دارند. برخلاف پری های معمولی، این گروه شانس کمی برای رها کردن نوشیدنی Prelude to Love و Love Potion دارند. اگرچه در اوایل بازی کمی قوی تر از آن است که بتوان از آن استفاده کرد، اما این سریع ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای دریافت معجون های عشق است.


2 مکان های سقوط شهاب

یک پدیده هواشناسی نسبتاً نادر، بارش شهابی چیزی بیش از یک آسمان زیبا در شب است. در روز بعد از بارش شهابی، می توانید یک ستاره سقوط کرده را در جایی روی نقشه پیدا کنید. اما با 15 مکان فرود بالقوه مختلف، تصادفاً در محل سقوط به طور طبیعی می تواند نسبتاً بعید باشد.

جنگل‌های فاروس، منطقه آتشفشانی کلوه و دریاچه یومینا هر کدام دارای پنج مکان بالقوه فرود هستند. به محض اینکه روز بعد از بارش شهابی از خواب بیدار شدید، شروع به جستجو کنید که در کدام یک فرود آمده است. بیش از حد صبر کنید و ممکن است در روز وقتتان تمام شود. پس از یافتن آنها، می توان آنها را برای انواع “ستاره” خاص از محصولات خاص استخراج کرد.


1 Pixie Of Keron Pond

اسرار کمتری وجود دارد که کشف کامل آن دشوارتر از Pixie of Keron Pond است. خود حوض چیز خاصی نیست. واقع در سمت جنوب شرقی جنگل فوروس، یافتن و دسترسی به این مکان نسبتا آسان است. راز در زیر آب نهفته است. اگر یک آیتم، هر موردی، را در آب حوض پرتاب کنید، یک صحنه کوتاه ایجاد می‌شود، و نشان می‌دهد که از انتخاب «هدیه» شما انتقاد می‌کند. برآورده کردن درخواست‌های بسیار نادر او به شما یک روسری نادر پاداش می‌دهد. هر چهار مورد را جمع آوری کنید، و می توانید آنها را با یک روسری حتی کمیاب تر ترکیب کنید.

یک باور رایج این است که این اشاره به سری Harvest Moon، که Rune Factory بر اساس آن ساخته شده است. یک موضوع تکراری در آن بازی‌ها شامل پرتاب هدایا به حوضچه نزدیک برای دلجویی از الهه Harvest است.

کپی با ذکر منبع بلامانع میباشد: مجله کلیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا