بازی ها

بهترین روستائیان برای تجارت با

 

دهکده‌ها از روزهای آزمایشی آن بخشی از دنیای Minecraft بوده‌اند و از زمان اضافه شدن آن‌ها تا حد زیادی تکامل یافته‌اند. در ابتدا، این تمدن ها محل زندگی روستاییان بی مغز و منابع محدودی از مواد مانند غذای مزرعه و اقلام موجود در صندوقچه آهنگر بودند.مطالب مرتبط: Minecraft: چیزهایی که درباره روستاییان نمی دانستید

از آن زمان، دهکده‌ها به گونه‌ای تکامل یافته‌اند که سبک‌های جدید در هر بیوم، سینه‌های بسیار بیشتر و حتی دشمنانی که روستاییان مجبورند با آنها سر و کار داشته باشند به نام Illagers را شامل می‌شود. احتمالاً مهم ترین به روز رسانی دهکده هایی که تا به حال دریافت کرده اند، تجارت روستاییان است، با هر روستایی کاری که می تواند بهترین مواد را در اختیار کاربران قرار دهد.

به روز شده در 25 ژوئیه 2022 توسط بن جسی: هر دنیای Minecraft پر از انواع منابع است. با این حال، هر جهان نیز بسیار بزرگ است، به این معنی که ممکن است مایل نباشید هر قسمت از آن را برای چیزی که می‌خواهید جستجو کنید. خوشبختانه، روستاییان تجاری وجود دارند، و آنها گاهی اوقات بهترین منابع را دارند – یا، حداقل، برخی از آنها دارند.

کیفیت کالاهای آنها بسته به تاجر متفاوت است. در نسخه اصلی این لیست، چراغی را بر روی بهترین روستاییان برای تجارت روشن کردیم. با این حال، ما اکنون چیزها را کمی تغییر داده ایم تا همه آنها را از بدترین به بهترین رتبه بندی کنیم.

گیمر ویدیوی روز

14 کارگر چرمی – متأسفانه آنها به نام خود عمل می کنند

The Leatherworker به راحتی کم مصرف ترین روستایی برای تجارت در بازی است. این به این دلیل است که همانطور که از نام آن پیداست، محصولات آنها بر پایه چرم است. به عنوان مثال، آنها زره چرمی را در ازای زمرد ارائه می کنند.

از آنجایی که این ضعیف ترین زره در بازی است، نمی خواهید جواهرات سبز ارزشمند خود را با آن معاوضه کنید. از طرف دیگر، می توانید به این تاجر مقداری چرم برای زمرد بدهید، که معامله بدی نیست. با این حال، روستایی که در کنار دیگ ایستاده است، هنوز ارزش جستجو را ندارد.


13 قصاب – بیشتر از یک معامله گر زمرد تا یک غذا

مشکل Butchers در Minecraft این است که آنها آیتم های منحصر به فرد زیادی را ارائه نمی دهند. به غیر از خورش خرگوش، مقداری گوشت خوک پخته شده و یک دسته مرغ پخته، فقط زمرد برای فروش دارند. در ازای آن جواهرات سبز، آنها معمولاً مواد غذایی خام می خواهند.

اگر مقدار زیادی غذا دارید، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که آنها را با یک یا دو زمرد عوض کنید. با این حال، غذا منبع ارزشمندی است که همیشه به آن نیاز دارید، بنابراین برداشتن زمرد از یکی از بهترین روستاییان احتمالاً حرکت درستی است. این قصاب ها در کنار افراد سیگاری یافت می شوند.


12 تاجر سرگردان – زمرد مورد نیاز برای تجارت

برخی از انواع روستائیان به طور تصادفی جدا از خود روستاها تخم ریزی می کنند. گاهی اوقات، شما باید با گروهی از Pillgers که به طور تصادفی ظاهر می شوند و حمله می کنند، مقابله کنید. در مواقع دیگر، شما معامله گر سرگردان و دو دوست لاما را کشف خواهید کرد.

تمامی معاملات با این تاجر، پیشنهاد اقلام در ازای زمرد خواهد بود. بسیاری از اقلام ارائه شده شامل جانوران مختلف و سایر مواد کشاورزی است. برخی از اقلام گران‌تر شامل توپ‌های لجن (چهار زمرد)، پوسته‌های ناتیلوس (پنج زمرد)، و یخ آبی (شش زمرد) هستند.

11 ماهیگیر – زمرد را در تجارت می دهد

آیا می خواهید یکی از بهترین تجارت های روستایی برای زمرد را بدانید؟ یک ماهیگیر در دهکده پیدا کنید زیرا به ازای هر ده تکه زغال سنگی که به آنها می آورید یک زمرد تقدیم می کنند. علاوه بر این، گرفتن یک میله ماهیگیری و گرفتن مقداری ماهی خام نیز می تواند مجموع زمرد را افزایش دهد، زیرا ماهیگیر برای ماهی کاد خام، ماهی آزاد یا دلقک ماهی یکی را پیشنهاد می کند.

با این حال، احتمالاً بهترین تجارت از این گروه، قایق مخصوص بیوم برای یک زمرد است. بیوم قایق به محل روستا بستگی دارد، بنابراین می توانید درختی را در این نزدیکی پیدا کنید تا آن را خرد کنید. در اصل، این پنج بلوک چوبی برای یک زمرد است.

10 شپرد – تجارت پشم برای زمرد

برای کسانی که به دنبال ساخت زمرد هستند، راه اندازی یک مزرعه گوسفند و یافتن یک چوپان در یک روستا راه خوبی برای کسب مقداری از ارز اولیه مورد نیاز برای تجارت است. این روستاییان تمایل به ارائه تجارت پشم دارند که 18 پشم را به یک زمرد تبدیل می کند.

تکامل آنها به شما این امکان را می دهد که سپس تجارت رنگ برای زمرد را نیز شروع کنید، که به راحتی با جستجوی گل می توانید آنها را پیدا کنید. شما همچنین می توانید جواهرات سبز را با تختخواب و بنر عوض کنید، اما ممکن است ارزش آن را نداشته باشند. روستاییان نقش چوپان را زمانی بر عهده می گیرند که یک ماشین بافندگی در این نزدیکی وجود دارد.

9 نقشه کش – نیشکر را با کاغذ جفت کنید

یک کاوشگر در قلب علاقه مند به بازدید از نقشه کش محلی خواهد بود. این روستایی در کنار یک میز نقشه کشی با نام مناسب این نقش را بازی می کند. روستایی کاغذی را برای مبادله با زمرد پیشنهاد می کند که می تواند با کمک مزرعه نیشکر مفید باشد.

با این حال، بالا بردن سطح روستاییان واقعاً می تواند یک ماجراجویی را آغاز کند. برخی از نقشه‌نگاران ممکن است در ازای یک قطب‌نما و کمی بیش از ده زمرد، یک نقشه کاوشگر ارائه دهند. این نقشه‌ها می‌توانند شما را به یک بنای یادبود اقیانوس یا عمارت چوبی نسبتاً کمیاب هدایت کنند.

اگر یک روستایی مجهز باشد تا ابزار لازم برای زنده ماندن را در اختیار شما قرار دهد، مسلماً او Toolsmith است. این تاجران ممکن است در ازای زغال سنگ، آهن یا سنگ چخماق، زمرد عرضه کنند. این سنگ‌های قیمتی می‌توانند در ازای برخی ابزارها برای تجارت مجدد به Toolsmith استفاده شوند.

مطالب مرتبط: Minecraft: The Best Tool Enchantments، رتبه بندی شده

البته، شما می توانید به سادگی برخی از ابزارهایی را که آنها ارائه می دهند، بسازید. با این اوصاف، می‌توانید تکه‌ای از زمردهای آن‌ها را با یک ابزار مسحور آهن یا الماس مبادله کنید. بیل، کلنگ و تبر می‌توانست تهیه شود. Toolsmith را می توان در نزدیکی میز آهنگری یافت.

7 فلچر – تجارت سلاح های برد و بیشتر

سلاح‌های برد در Minecraft با تکامل بازی در طول سال‌ها متنوع‌تر و مفیدتر شده‌اند، بنابراین یک روستایی که به تیرها و سلاح‌های مورد استفاده برای شلیک آن‌ها اختصاص داده شده است، برای کسانی که به دنبال بهبود در این بخش هستند، عالی است.

دو معامله بالقوه مبتدی که توجه به آنها مهم است عبارتند از: زمرد در ازای 32 چوب و 16 تیر در ازای یک زمرد. معاملات بعدی شامل کمان یا کمان های معمولی و مسحور شده در ازای حداکثر 21-22 زمرد است. فلچرها همچنین ممکن است سنگ چخماق، ریسمان یا پر را در ازای جواهرات سبز بپذیرند. روستاییان این نقش را در کنار یک میز فلچ بر عهده خواهند گرفت.


6 میسون – زمرد و بلوک بزرگ

کسانی که از بلوک‌های ساختمانی لذت می‌برند، کار کردن با میسون را دوست خواهند داشت، اما حتی برای کسانی که این کار را نمی‌کنند، این روستایی احتمالاً بهترین روستایی برای تجارت با زمرد است. بین سطوح مبتدی و Journeyman، میسون ممکن است در ازای خاک رس، سنگ، آندزیت، دیوریت و گرانیت به شما زمرد ارائه دهد.

جمع آوری همه این اقلام بسیار آسان است زیرا بیشتر آنها را می توان در غارها پیدا کرد و خاک رس در زیر آب در یک باتلاق قرار دارد. اگر به دنبال راهی سریع برای به دست آوردن بلوک های تراکوتا یا کوارتز زیبا هستید، سطوح Expert و Master برای Mason آنها را پوشش می دهند. روستاییان این نقش را در کنار یک سنگ شکن خواهند داشت.


5 کشاورز – زمرد در ازای سبزیجات

احتمالاً ساده ترین راه برای تجارت زمرد استفاده از مزارع واقع در روستاها و انجام برخی معاملات با کشاورزان محلی است. کشاورزانی که وقتی یک کمپوستر در نزدیکی وجود داشته باشد تخم ریزی می کنند، در ازای مقدار مناسبی گندم، سیب زمینی، هویج یا چغندر فوراً به شما زمرد می دهند.

در سطح متخصص، می توانید شانس آنها را در مبادله زمرد با خورش مشکوک امتحان کنید. خورش به دست آمده از کشاورزان می تواند یکی از اثرات زیر را داشته باشد: دید در شب، اشباع، تقویت پرش، ضعف، سم و کوری.

4 Armorer – زره قدرتمند دریافت کنید

Armorer مکانیکی مشابه با ابزارآلات دارد که در آن می توان از آنها برای به دست آوردن یک زره قدرتمند در بازی استفاده کرد. راه اندازی یک کوره بلند باعث می شود یک روستایی این نقش را بر عهده بگیرد.

مطالب مرتبط: Minecraft: The Worst Enchantments

شما می توانید با تجارت زغال سنگ برای زمرد شروع کنید زیرا به دست آوردن زغال سنگ بسیار آسان است. سطح مبتدی دارای زره ​​آهنی برای به دست آوردن است، اما سطوح بعدی شامل پیشنهادات سپر، زره زنجیره ای و حتی زره ​​الماس مسحور شده است. افسون ها اغلب اوقات تصادفی هستند اما جایی در محدوده سطح 5 تا 19 فرود می آیند.

3 روحانی – کالاهای تصادفی؟ اونا رو میگیرن

چیزهای ارزشمند زیادی وجود دارد که می توان از روحانی تهیه کرد، که دستیابی به برخی از آنها سخت تر از حد انتظار است. روحانی، که در کلیساها در کنار غرفه آبجوسازی تخم ریزی می کند، می تواند زمرد را در ازای گوشت گندیده (مبتدی)، شمش طلا (شاگرد) و پای خرگوش (روزنامه نگار) عرضه کند.

با این حال، در ازای آن، روحانی می تواند راه آسانی برای دریافت لاجورد لاجورد (شاگرد) بدون غارنوردی و مروارید اندر (متخصص) بدون شکار اندرمن ارائه دهد. در سطح کارشناسی ارشد، سه زمرد می توانند یک بطری دلربا برای شما به ارمغان بیاورند.

2 سلاح ساز – پتانسیل سلاح در سطح الماس

The Weaponsmith بسیار شبیه به ابزارآلات است اما با لیست بسیار کوتاه تری از پیشنهادات احتمالی که می تواند به شما ارائه دهد. گفته می شود، کیفیت اقلامی که ارائه می دهند آن را جبران می کند. اول از همه، همراه با تجارت دیگر زغال سنگ در برابر زمرد، می توانید یک شمشیر آهنی مسحور شده در سطح مبتدی برای 7 تا 21 زمرد به شما پیشنهاد شود.

اگر قادر به انجام پیشنهادات تجاری تا سطح کارشناسی و کارشناسی هستید، می توانید از تمام زمردهایی که آنها به دست آورده اند برای بدست آوردن شمشیرهای الماس یا تبرهای الماس مسحور شده استفاده کنید. روستاییان می توانند در کنار سنگ تراشی به یک اسلحه ساز تبدیل شوند.

1 کتابدار – بهترین روستایی

در حالی که تهیه اقلام مسحور شده برای زمرد یک معامله محکم است، بهتر است تا حدودی روی ابزارهای جادویی کنترل داشته باشید. کتابدار یک روستایی منحصر به فرد است که ممکن است در ازای زمرد و یک کتاب معمولی، کتابی مسحورکننده به شما ارائه دهد.

البته، ممکن است لازم باشد برای جادوهای عظیمی که می توانند تا سطح پنج بالا بروند، بانک را بشکنید. قدرت غارت کتابدار به تنهایی این را به بهترین روستایی در Minecraft تبدیل کرده است. کتابدار را می توان با قرار دادن یک سخنرانی در کنار یک روستایی بیکار ایجاد کرد.

کپی با ذکر منبع بلامانع میباشد: مجله کلیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا