بازی ها

10 سلاح بازی ویدیویی که هرگز نتوانستم از آنها استفاده کنم

 

سلاح های بازی های ویدیویی بی شماری در طول سال ها به صفحه نمایش من برخورد کرده اند. بعضی‌ها دقیقاً همان سلاح‌هایی هستند که من می‌توانم ببینم خودم از آن برای نجات دنیا استفاده می‌کنم، اما برخی دیگر… فقط بگوییم، آنها سبک من نیستند. با این حال، من حاضرم هر چیزی را یک بار امتحان کنم، اما حتی با بهترین ضربه‌ام، هنوز سلاح‌های زیادی وجود دارد که هرگز نمی‌توانم از آنها استفاده کنم.مطالب مرتبط: شخصیت های بازی که با سلاح های بداهه می جنگند

من ضعیف ترین گیمر اطراف نیستم، اما سلاح های زیادی وجود دارد که هرگز نمی توانم از آنها استفاده کنم. می‌توانم اعتراف کنم که قوی‌ترین نیستم، اما اعتراف به این که برخی از سلاح‌ها ممکن است خجالت‌آور باشند برای جنگیدن، سخت‌تر است. اگرچه، اگر تمام وقت دنیا را داشتم، احتمالاً حتی نمی‌توانستم نونچاک‌ها را بفهمم.

گیمر ویدیوی روز

10 Dubstep Gun – Saints Row 4

مطمئنا، Dubstep Gun به نظر می رسد که ممکن است کمی سخت باشد، اما بزرگترین مشکل در نام Dubstep است. آن ژانر از موسیقی پر جنب و جوش ممکن است چند سال پیش روز خود را داشته باشد، و ممکن است هنوز هم مورد علاقه برخی باشد، اما من فقط می توانم قبل از اینکه ژانر کمی کهنه شود، این ژانرهای خوشمزه را تحمل کنم.

دانستن اینکه می‌خواهم دشمنانم را در معرض یک هدفی که از Skrillex پشتیبانی می‌کند، قرار دهم، کاری نیست که بتوانم خودم را مجبور به انجام آن کنم. به جای برداشتن Dubstep Gun برای کمی هرج و مرج موسیقی دارای مجوز به سبک Saints Row، ترجیح می‌دهم باس را رها کنم – منظورم این است که تفنگ را رها کنید.

9 Railgun – Resident Evil 3 Remake

چیزی که همه ما می توانیم روی آن توافق داشته باشیم این است که جیل ولنتاین یکی از بهترین و گهگاهی جذاب ترین قهرمانان زن در بازی های ویدیویی است. او موفق می شود هر بار که روی صفحه نمایش می رود بر مشکلات غلبه کند و اغلب این کار را به شکلی دراماتیک انجام می دهد.

دیدن ماهیچه جیل به سمت تفنگ ریلی در اوج بازی Resident Evil 3 Remake چیزی است که به من یادآوری می‌کند که او چقدر راحت می‌توانست به لبم لگد بزند. من دوست دارم ورزش کنم، اما هیچ راهی وجود ندارد که بتوانم آن پسر بد را بلند کنم و بدون اینکه از پس زدن به آن طرف اتاق تمیز شوم، آن را شلیک کنم.


8 Keyblade – Kingdom Hearts

نکته ای که در مورد Keyblade وجود دارد این است که تا آنجایی که سلاح ها پیش می روند، تا حدی کثیف است. این اسلحه عالی برای شخصی مانند سورا است، اما دیدن یک قهرمان اکشن معمولی که با یک کلید غول پیکر درگیر می‌شود، احتمالاً چیزی است که باعث می‌شود اکثر شرورها روی زمین بخندند.

مطالب مرتبط: اشیاء تصادفی که احتمالاً می توانند وارد سلاح های Gungeon شوند

من مطمئن هستم که یادگیری استفاده از شمشیر واقعی در حال حاضر به اندازه کافی دشوار است، سعی کنید مبارزه با کلید را یاد بگیرید. با توانایی من در گرفتن لباس‌هایم روی دستگیره‌های در، به هیچ وجه نمی‌توانم از گیر افتادن قسمت ناهموار تیغه کلید به معنای واقعی کلمه بر روی هر چیزی که در چشم است جلوگیری کنم.


7 تیغه های آشوب – خدای جنگ

این یکی باید نسبتاً واضح باشد. من دانشمند یا استاد فیزیک مغز بزرگی نیستم، اما فکر نمی‌کنم هیچ فرد عادی بتواند The Blades Of Chaos را واقعاً کار کند. حتی اگر قدرت کریتوس را داشتم، بیایید صادق باشیم، چه کسی به اندازه کافی هماهنگ است که این کار را انجام دهد؟

نگه داشتن تیغه ها در دست استفاده از آنها را ساده می کند، اما وقتی شروع به آوردن زنجیر می کنید، همه چیز به سرعت پیچیده می شود. دوست دارم مثل اسکورپیون آن را بیرون بیاندازم تا خیلی سریع آن را برگردانم، چیزی که احتمالاً فقط با مرگ رقت انگیز من تمام می شود.

6 کلاه کونگ لائو – مورتال کمبت

هر کسی که تصمیم گرفت کونگ لائو باید برخی از وحشیانه ترین حرکات مورتال کمبت را با کلاه همه چیز انجام دهد، ممکن است نابغه باشد. با این گفته، من در واقع نمی دانم کلاه کونگ لائو چگونه کار می کند.

آیا به نیروی فوق بشری نیاز دارد؟ آیا به طور کلی لبه واقعاً تیز است؟ کلاه از چه چیزی ساخته شده است؟ سوالات بسیار زیادی وجود دارد و ماهیت کلی وحشیانه سلاح باعث می شود من هرگز از آن استفاده نکنم. من آن تلفات را دیده ام، و تنها چیزی که باید بگویم این است که نه متشکرم.

5 Buster Sword – Final Fantasy 7

با دیدن اینکه چگونه شمشیر شکن اساساً فقط یک تکه فلز بزرگ است، در تلاش برای استفاده از آن بیش از چند مشکل داشتم. می‌توانستم تا آنجا که ممکن است سعی کنم مثل یکی از قهرمانان دوران کودکی‌ام باحال به نظر برسم، اما زودتر از اینکه بتوانم خودم را سرباز بنامم کمرم را بیرون می‌اندازم.

با توجه به اینکه مردم واقعاً شمشیرهای باستر واقعی را از فلز بسیار واقعی ساخته اند و چندین نفر به سختی آنها را بلند کرده اند، من واقعاً از شانس خود خوشم نمی آید. هر کس دیگری می توانست وارد نبرد شود، در حالی که من در عقب بودم و سعی می کردم شمشیر را از روی زمین بردارم.

4 Kazooie – Banjo-Kazooie

به عنوان کسی که در تمام زندگی خود حیوانات خانگی داشته است، فکر نمی‌کنم از استفاده از Kazooie به عنوان نوعی سلاح موقت راحت باشم. چه آن را مجبور کنم که با منقارش ضربه بزند یا آن را بگیرم تا از آن به عنوان نوعی تفنگ پرنده استفاده کنم، در تمام مدت احساس کثیفی می کنم.

شاید اگر گزینه دیگری برای مبارزه با یک جادوگر بدخلق نداشتم، نظرم تغییر می‌کرد، اما احساس می‌کنم استفاده از Kazooie منجر به دریافت انبوهی از نامه‌های عصبانی از طرف فعالان حقوق حیوانات می‌شود.


3 قاتل خون آشام – Castlevania

در حالی که مفهوم استفاده از شلاق در سطح آنقدرها هم پیچیده به نظر نمی رسد، وقتی آن شلاق از فلز ساخته شده است، همه چیز کمی پیچیده تر می شود. هر کسی که یک زنجیر فلزی طولانی و بزرگ را بلند کرده باشد، می‌داند که استفاده از شلاق فلزی چقدر غیرواقعی است.

مطالب مرتبط: حلقه الدین: سلاح هایی که باید از آنها اجتناب کنید

فکر می‌کنم اگر با موجوداتی مانند اسکلت‌ها، دراکولا، و تجسم واقعی مرگ روبرو می‌شدم، می‌توانستم به طور غریزی نوعی نیروی ناشناخته را بشکنم، اما یک نوسان خوب نمی‌تواند آن را در برابر برخی از آن دشمنان قطع کند. زنجیر و شلاق ممکن است برخی را هیجان زده کند، اما قاتل خون آشام برای من مناسب نیست.


2 Boomer Bile – Left 4 Dead

راه‌های زیادی برای مبارزه با انبوه زامبی‌ها وجود دارد و من فکر می‌کنم اکثر مردم حداقل نوعی برنامه اولیه بقای زامبی‌ها را در پس ذهن خود دارند. با این حال، من حدس می زنم که همان افراد هرگز صفرا را در برنامه های خود قرار نمی دهند.

ایده استفاده از Left 4 Dead’s Boomer Bile به عنوان نوعی سلاح تاکتیکی برای دور نگه داشتن زامبی ها و سوایپ زدن به سمت یکدیگر به صورت گروهی زیبا به نظر می رسد، اما همچنین ناخوشایند است. نمی‌توانستم تصور کنم که صفرا را به سمت کسی پرتاب کنم تا ببینم که او با پایانی ناخوشایند روبرو می‌شود، بنابراین در عوض به تاکتیک‌های برنامه‌ریزی شده‌ام برای بقای زامبی‌ها پایبند می‌مانم.


1 پوسته آبی – ماریو کارت

چرا من هرگز نتوانستم از مخوف ترین سلاح ماریو کارت، پوسته آبی استفاده کنم؟ چون من آدم شریفی هستم. من هرگز و هرگز نمی خواهم روز کسی را به اندازه یک پوسته آبی در زمان استفاده از آن خراب کنم. کسی بهترین زندگی خود را می گذراند، در شرف برنده شدن در یک تورنمنت و سپس رونق گرفتن است. همه چیز تمام شد.

من فقط نمی توانستم خودم را مجبور کنم این کار را با کسی انجام دهم. شما بیرون می روید، در آن مسابقه برنده می شوید. اگر در آخرین مکان باشم، فقط آن پوسته را در آغوش می‌گیرم و می‌دانم که شخص دیگری در حال رشد است. همیشه دفعه بعدی هست، درسته؟ علاوه بر این، یک پوسته آبی ممکن است مخرب ترین سلاح تمام دوران باشد

کپی باذکر منبع بلامانع میباشد: مجله کلیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا