تجارت

کار در استرالیا | بهترین فرصت‌های شغلی در استرالیا را از لینکوجاب بخواهید

استرالیا؛ کشوری که بازار کار آن هرگز اشباع نمی‌شود

استرالیا، این جزیره بسیار شگفت‌انگیز در قلب اقیانوس آرام، با اینکه ششمین کشور بزرگ جهان است، تنها کمتر از 27 میلیون نفر جمعیت دارد. طیف وسیعی از منابع انرژی طبیعی و اقتصاد پویا و مستقلِ این کشور باعث شده فرصت‌های شغلی فراوانی در تمامی ابعاد به وجود آیند. با اینکه سالیانه چندین هزار نفر مهاجر با مهارت‌های مختلف وارد این کشور می‌شوند، استرالیا کماکان با کمبود نیروی کار مواجه است. برای یافتن کار در استرالیا قبل از مهاجرت به این کشور تنها یک راه دارید؛ کاریابی خارج از کشور لینکوجاب .

استرالیا؛ کشوری که بازار کار آن هرگز اشباع نمی‌شود

برای یافتن کار در استرالیا از کجا شروع کنیم؟ از لینکوجاب

پیش از هر موضوعی، بهتر این است با این واقعیت روبه‌رو شوید که استرالیا دارای یک جامعه چند فرهنگی است و تقریبا از چهار استرالیایی یکی خارج از مرزهای این کشور بدنیا آمده است؛ لذا برای کارفرمایان استرالیایی فرقی ندارد که کارمندانشان کجایی، با جه مذهبی و چه رنگ پوستی هستند.

یافتن بهترین و مناسب‌ترین کار در استرالیا برای افرادی که از طریق ویزای کاری به این کشور مهاجرت می‌‎کنند، در بعضی مواقع (مانند همین حالا که دنیا با مشکل همه‌گیری ویروس کرونا دسته‌وپنجه نرم می‌کند) ممکن است دشوار و تا حدی نشدنی به نظر برسد.

مشاغل مورد نیاز کارفرماهای استرالیایی در روزنامه‌ها، مجلات کاغذی و آنلاین تبلیغ می‌شوند. از طرف دیگر، وب‌‎سایت‌های کارایابی مختلفی هم در استرالیا در همین موضوع فعالیت دارند؛ seek.com.au، jobs.com.au، careerone.com.au از نمونه‌های خوب وب‌سایت‌های کاریابی در استرالیا هستند.

کاریابی خارج از کشور لینکوجاب ؛ از داخل ایران شغل مورد نظر خود در استرالیا را پیدا کنید

ما در لینکوجاب ، این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم که قبل از ورود به خاک استرالیا، شغل مورد نظرتان را پیدا کرده، آن را رزرو کنید و پس از مهاجرت به استرالیا مشغول کار شوید. ما تنها موسسه کاریابی در ایران هستیم که تمامی مجوزهای لازم را وزارت کار ایران اخذ، و با شرکت‌های بین‌المللی در استرالیا قراردادهای کاری داریم. همکاری با ما مساوی است با یک مهاجرت بی‌نظیر به استرالیا.

لینکوجاب، بهترین روش مهاجرت به استرالیا را پیش روی شما قرار می‌دهد

ما در پلتفرم کاریابی خارج از کشور لینکوجاب ، نه تنها به شما در امر یافتن شغل مناسب در استرالیا کمک خواهیم کرد، بلکه از همان ابتدای تشکیل پرونده مهاجرتی هم کنارتان خواهیم بود. با اولین تماسی که با مشاورین ما بگیرید، متوجه خواهید شد که همکارانمان با بررسی شرایط شما از قبیل سن، مدرک تحصیلی، تجربه کاری و میزان دانش زبان انگلیسی، بهترین نوع ویزای کاری را برایتان انتخاب می‌کنند تا هرچه سریع‌تر رویای زندگی در کشور کانگوروها را به واقعیت تبدیل کنید.

لینکوجاب، بهترین روش مهاجرت به استرالیا را پیش روی شما قرار می‌دهد

از آنجایی که مهاجرت کاری به استرالیا از طریق چندین ویزای مختلف امکان‌پذیر است و یک انتخاب اشتباه می‌تواند شما را برای همیشه از رسیدن به خاک استرالیا بازدارد، پیش از هر گونه اقدامی، بهتر است با ویزاهای کاری این کشور آشنا شوید.

از سیستم امتیازبندی استرالیا یا (GSM) چه می‌دانید

سیستم مهاجرتی نیروی کار ماهر یا General Skilled Migration، تنها گزینه شما در جهت ورود به استرالیا از طریق تجربه کاری است. این سیستم به افراد متقاضی کار در استرالیا بر اساس سطح دانش زبانی (انگلیسی)، سن متقاضی، تجربه کاری، میزان تحصیلات و مدرک دانشگاهی امتیاز می‌دهد و پس از آن متقاضی با امتیاز به دست آورده می‌تواند برای اپلای کردن یکی از ویزاهای کاری اقدام کند.

برای اینکه در اولین مرحله، با مشکلی مواجه نشوید، همین حالا فرم ارزیابی رایگانی که در اختیارتان قراردادیم را پر کنید ت مشاورین ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و طبق ارزیابی‌ها بهترین ویزای کاری استرالیا را به شما معرفی کنند.

 

سن متقاضی امتیاز بر حسب سن در زمان اپلای کردن
18 تا 24 25 امتیاز
25 تا 32 30 امتیاز
32 تا 39 25 امتیاز
40 تا 44 15 امتیاز

 

نمره مدرک زبان (آیلتس) امتیاز  بخش مدرک زبان
آیلتس 6 0
آیلتس 7 10
آیلتس 8 20
 

 

سابقه کاری (ثبت شده) امتیاز بخش سابقه کاری
یک سال 5
سه سال 10
پنج سال 15
 

 

میزان تحصیلات امتیاز
کارشناسی (لیسانس) 10
کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) 15
دکتری (PhD) 20

ویزای کاری 189؛ مخصوص افرادی که نیاز به اسپانسر کارفرما نیستند

اگر در سیستم امتیازبندی مهاجرتی استرالیایی موفق به کسب حداقل 65 امتیاز شوید، با اخذ ویزای کاری 189 این کشور می‌توانید در هر ایالت استرالیا زندگی کنید و مشغول به کار شوید. این ویزا یکی از پرطرفداران‌ترین‌ نوع ویزاهای استرالیا است که سالیانه افراد زیادی به وسیله آن وارد خاک استرالیا می‌شوند. برای این که شما هم یکی از این افراد شوید، همین حالا با شماره‌های درج شده با مشاورین ما تماس بگیرید و یا از طریق پر کردن فرم ارزیابی آنلاین شرایط خود را با ما در میان بگذارید.

ویزای کاری 189؛ مخصوص افرادی که نیاز به اسپانسر کارفرما نیستند

برای درخواست ویزای 189 استرالیا، بایستی EOI را تکمیل کنید و در صورتی که موفق به کسب این ویزا شوید، شما به همراه خانواده خود اقامت دائم استرالیا را کسب خواهید کرد. هزینه اخذ این ویزا برای فرد متقاضی 4،045 دلار استرالیا، برای همسر و فرزندان بالای 18 سال 2،020 دلار استرالیا و برای هر فرزند زیر 18 سال سن، 1،015 دلار استرالیا است.

ویزای کاری 190 استرالیا؛ مخصوص افرادی که نیاز به اسپانسر کارفرما ایالتی دارند

ایالت‌های مختلف استرالیا، برای جبران کمبود نیروی ماهر خود می‌توانند از افرادی که دارای ویزای 190 استرالیا هستند استفاده کنند. این ویزا اقامت دائمی استرالیا را برای شما و خانواده‎‌تان به ارمغان می‌آورد. اما نکته اینجاست که باید توسط یکی از ایالت‌های این کشور مورد پذیرش (حمایت) واقع شوید. برای بدست آوردن این ویزا هم وکلا به یاری‌تان خواهند آمد و به شما از طرق مختلف در پیدا کردن کار در استرالیا و اخذ ویزای 190 کمک خواهند کرد.

ویزای کاری 190 استرالیا

هزینه اخذ ویزای 190 استرالیا، برای فرد متقاضی 4،045 دلار، برای همسر و فرزندان بالای 18 سال 2،020 دلار و برای هر فرزند زیر 18 سال سن، 1،015 دلار استرالیا در نظر گرفته شده است.

ویزای کاری 887 استرالیا؛ مخصوص افرادی است که با ویزای معتبر در استرالیا زندگی کرده‌اند

ویزای کاری 887 استرالیا برای افرادی است که با ویزای معتبر قبلی خود در مناطق (ریجن‌های) مشخص شده این کشور کار و زندگی کرده‌اند و حالا قصد تبدیل کردن ویزای خود به اقامت دائم را دارند. برای اپلای کردن چنین ویزایی، باید حداقل 2 سال در استرالیا زندگی کرده باشید و حداقل یک سال از آن را در مناطق مشخص (کم‌جمعیت‌تر) زندگی کرده باشید.:

  • امکان ارسال دعوت‌نامه به خویشاوندان
  • امکان درخواست شهروندی استرالیا (پس از طی مراحل قانونی)
  • امکان کار در هر کجای استرالیا و ادامه تحصیل رایگان برای خود و خانواده

هزینه اپلای و اخذ ویزای 887 استرالیا 425 دلار است.

ویزای 491 استرالیا؛ مخصوص افرادی که توسط یک سازمان ایالتی توصیه شده‌اند

با ویزای کاری 491 استرالیا می‌توانید به مدت 5 سال در یکی از ایالت‌های کم‌جمعیت این کشور زندگی کنید و مشغول به کار شوید. شرط اصلی اخذ چنین ویزایی، داشتن دعوت‌نام از یکی از کارفرماهای ایالت‌های کم‌جمعیت استرالیا است. با اینکه امکان تمدید این ویزا وجود ندارد، اما می‌توانید برای اخذ اقامت دائم و شهروندی استرالیا اقدام کنید (پس از 5 سال). هزینه اخذ ویزای 491 برای فرد متقاضی 4،115 دلار استرالیا، برای همسر و فرزندان بالای 18 سال 2،055 دلار استرالیا و برای هر فرزند زیر 18 سال سن، 1،030 دلار استرالیا است.

کاریابی خارج از کشور لینکوجاب ، از همان ابتدا – یعنی پیدا کردن کارفرمای مناسب در مناطق کم‌جمعیت کنارتان خواهد بود و تا زمانی که اقامت دائم خود را دریافت کنید، همواره به شما یاری خواهد رساند.

هزینه اپلای و اخذ ویزای 887 استرالیا

سوالات متداول

چرا کار در استرالیا برای ایرانیان مناسب است؟

استرالیا هم اکنون با معضل کمبود نیروی انسانی ماهر برای پر کردن سِمَت‌های مختلف مواجه است و از آنجایی که متقاضیان ایرانی مهاجرت به استرالیا، از مهارت و مدرک دانشگاهی مناسبی برخوردار هستند، این کشور مقصد خوبی برای آنها خواهد بود.

برای یافتن کار در استرالیا از کجا شروع کنیم؟

برای یافتن کار در استرالیا، ابتدا باید ویزای مناسب با شرایط خود را دریافت کنید که لینکوجاب در این امر به شما کمک خواهد کرد. ما به وسیله نمایندگان و رابطه کاری که با شرکت‌های کاریابی بین‌المللی داریم، می‌توانید از داخل ایران شغل مناسب شما را پیدا کرده و آن را تا زمان رسیدن شما به استرالیا رزرو کنیم.

 

 

 

آیا کار در استرالیا بدون مدرک زبان امکان‌پذیر است؟

برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان، کارفرما و حتی داشتن یک زندگی راحت، شما باید از دانش زبان انگلیسی خوبی برخوردار باشید. برای اخذ انواع ویزاهای کاری، مدرک آیلتس با نمره 6 به بالا الزامی است.

پیدا کردن کار در استرالیا، تخصص ما است

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا